השר איוב קרא הודיע על התפטרותו מהממשלה

השר איוב קרא הודיע על התפטרותו מהממשלה

שר התקשורת במכתב חריף: "בליכוד יצאו למסע ציד נגדי, אלחם על טיהור שמי"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
איוב קרא
צילום: צילום: פלאש 90

שר התקשורת איוב קרא הודיע היום (שני) על התפטרותו. במכתב חריף לראש הממשלה בנימין נתניהו הוא טען: "בליכוד ניסו להוציא אותי ממרכזי הכוח, כדי להפסיק את מסע הציד אני יוצא לקרב לטיהור שמי".

"אחרי שנים רבות של שירות של שירות צבאי וציבורי, שבהם הפסדתי את היקר לי למען ביטחון ישראל וגם נפצעתי קשה, הגיעה השעה לומר לעם ישראל את האמת", פתח קרא את המכתב. "מאז מוניתי לשר התקשורת החל מסע הכפשות מגמתי נגדי, הנובע מדעות קדומות".

לטענתו "החל שיתוף פעולה בין צמרת הליכוד כדי להחליש ולהוציא אותי ממרכזי הכוח בתנועה". קרא הסביר כי "כדי להפסיק מסע ציד זה ועל מנת להמשיך לשרת את המדינה אינני פורש מחיי הציבוריים, אבל אני יוצא לקרב לטיהור שמי וגם לניקוי הליכוד מתפיסות עולם 'מפאיניקיות' שחדרו אליו בשנים האחרונות".

אתמול הודיע קרא כי הוא מסיר את מועמדות לתפקיד שגריר ישראל במצרים. קרא לא נבחר ברשימת הליכוד לכנסת בבחירות האחרונות ולאחרונה פורסם כי קיבל הצעה להתמנות לתפקיד. בציוץ בטוויטר הוא כתב: "ההתקפות עלי וההכפשות שאיני ראוי להן וההתמהמהות בשל משחקים פוליטיים כדי לפגוע בי אישית הביאו לסיום סאגה זו מבחינתי".

בעקבות הודעתו של קרא היום אמרה יו״ר מרצ תמר זנדברג כי ״אפנה בהקדם ליועץ המשפטי לממשלה על מנת שיאסור על נתניהו להחזיק גם באופן זמני בתיק התקשורת. אסור להחזיר את החשוד לזירת הפשע״.

הפופולריים