גורמים בימין החדש נגד בנט: ניהל קמפיין מזגזג

גורמים בימין החדש נגד בנט: ניהל קמפיין מזגזג
לדברי גורמים בקמפיין המפלגה, היו"ר התרחק מהשטח ופעל בעיקר ברשתות החברתיות, נהג בניגוד לעמדת היועצים והעביר מסרים שהתאימו לציבור הדתי לאומי בלבד
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נפתלי בנט
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

גורמים שעבדו בקמפיין הבחירות של הימין החדש מטילים על יו"ר המפלגה נפתלי בנט את האשמה בכישלון קמפיין הבחירות - כך פורסם היום (רביעי) בכאן רשת ב. לדברי אותם גורמים, בנט "ניהל קמפיין מבולבל ומזגזג".

"מצד אחד הוא תוקף את שר הביטחון בנימין נתניהו, ומצד שני מחבק את ראש הממשלה בנימין נתניהו", אמרו הגורמים, שטוענים כי המהלך של בנט שהיה מנוגד לעמדת היועצים המקצועיים של הקמפיין, ובלבל את הבוחרים.

עוד טענו בקמפיין כי בנט התרחק מהשטח, ופעל בעיקר ברשתות החברתיות ובתקשורת הכללית, בעוד שיתר חברי הרשימה, ובראשם איילת שקד, חרשו את השטח וקלטו ממנו את האהדה העצומה לנתניהו. בנט דרש מפעיליו: "תוכיחו לי במספרים שעבודת שטח שווה משהו". זה היה הקמפיין של בנט לתפקיד שר הביטחון, אמרו הגורמים, ולא קמפיין של מפלגה.

בנוסף, אמרו הגורמים, זו היתה אמורה להיות מפלגה משותפת לחילונים ולדתיים, אך בסופו של דבר היא העבירה מסרים שהתאימו רק למגזר הציוני דתי. הסוקר ויועץ הקמפיין שלמה פילבר הביא לבנט ושקד נתונים עד יום הבחירות ובמהלכו, שלפיהם מצבם טוב מכפי שהיה באמת, ואמר להם שהם נעים בין 6 ל-8 מנדטים.

הפופולריים