מועלם: סמוטריץ' ופרץ הם אלה שהכפישו את בנט ושקד

מועלם: סמוטריץ' ופרץ הכפישו את בנט ושקד
הח"כית היוצאת התייחסה בריאיון לכאן רשת ב לקמפיין הבחירות של הימין החדש. לדבריה: אני חושבת שבאיחוד מפלגות הימין מצטערים על התוצאה. על פרישתה מהבית היהודי: "ניתנה לי הזכות לבחור ועשיתי את הבחירה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ח"כ שולי מועלם
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

חברת הכנסת היוצאת ממפלגת הימין החדש שולי מועלם הגיבה היום (רביעי) על קמפיין הבחירות והמאבק עם איחוד מפלגות הימין. בריאיון לתכנית "קלמן ליברמן" עם קלמן ליבסקינד ויובל אלבשן בכאן רשת ב טענה מועלם כי בצלאל סמוטריץ' והרב רפי פרץ הכפישו את נפתלי בנט ואיילת שקד במהלך הקמפיין.

האזינו לריאיון עם שולי מועלם

"אנחנו לא אלה שרבנו עם סמוטריץ' והרב פרץ, אני מזכירה שכשהם הכפישו את נפתלי ואיילת, וגם אותי בחלק מהזמן, אנחנו בחרנו שוב ושוב להגיד שהם אנשים ראויים ושנמשיך לפעול בשיתוף פעולה כמו קודם", אמרה מועלם לקלמן ליבסקינד ויובל אלבשן. "אני שומעת את קריאות הצער. בדיעבד אני מבינה ומקבלת אותם. אני חושבת שגם הם מאוד מצטערים על התוצאה".

היא התייחס לפרישתה יחד עם בנט ושקד מהבית היהודי: "אני חושבת שברור היה לחלוטין שהלכנו למהלך הזה משתי סיבות: חשבנו שזה דבר שיחזק את גוש הימין ושיביא שיח אחר שאני חושבת שמחויב המציאות בנושאים של דת ומדינה".

"יכול להיות שאם היינו עושים את זה אחרת, יותר בשיתוף עם הציבור זה היה שונה. אני חושבת שהתגובות שאנחנו מקבלים בימים האחרונים, וההתגייסות המרגשת מאוד, מראה שהרבה מאוד אנשים חושבים שהבחירה הזאת הייתה נכונה", הוסיפה מועלם. "יתנה לי הזכות לבחור ואני עשיתי את הבחירה".

הפופולריים