ח"כ מהליכוד: צריך לקדם את חוק הסבירות והיועמ"שים

ח"כ מהליכוד: צריך לקדם את חוק הסבירות והיועמ"שים
מילביצקי התייחס בריאיון לכאן רשת ב לאולטימטום של השר לוין לאופוזיציה: "מהרגע שהבנו שהם לא מחויבים לשיחות - עלינו לקדם את החוקים שיש עליהם הסכמה" • על העונש של ח"כ גוטליב: "יצאה בקמפיין מטורף ומכפיש בתקשורת"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
חנוך מילביצקי
צילום: אריק מרנורי, פלאש 90

בדרך לחקיקה חד-צדדית? חבר הכנסת חנוך מילביצקי מהליכוד אמר היום (שישי) בריאיון לרן בנימיני בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב כי על אף המתיחות מול האופוזיציה, על הקואליציה לפעול לקידום חוקים שהושגו עליהם הסכמה בבית הנשיא. "אני מאלו שסבורים שמהרגע שהבנו השבוע שהאופוזיציה לא מחויבת לשיחות ושהם פוצצו אותן - אנחנו צריכים לעשות חושבים בקואליציה ולקחת את החוקים הראשונים שאנחנו חושבים שצריך לקדם - הסבירות והיועמ"שים - ולעשות את זה".

האזינו לריאיון המלא עם ח"כ חנוך מילביצקי בכאן רשת ב

על הסקנציות שהוטלו על חברת הכנסת טלי גוטליב בעקבות סירובה להסיר את מועמדותה בבחירות לנציגות הוועדה לבחירת שופטים: "אין בן אדם שיכול להתנהל באופן הזה, גם אם הוא חלק מסיעה. הקואליציה כולה קוראת לך לסגת ומסבירים לך שהמשך הגשת המועמדות שלך פוגעת בקואליציה שאת חלק ממנה ומעמידה אותה במצב שהיא מפרה הסכם - אבל את לא רק שמסרבת להיענות - אלא גם יוצאת בקמפיין מטורף בתקשורת, שמכפיש את כל הסביבה שלך חוץ מאת עצמך".

הפופולריים