צרחות, השפלות ופיטורין: כאוס במשרד של גלית דיסטל

צרחות, השפלות ופיטורין: הבלגן במשרד ההסברה
על פי גורמים שנחשפו לפרטים, השרה גלית דיסטל צועקת על עובדיה ומאשימה אותם באופן קבוע בכשלונות שלה. על פי הגורמים, היא אמרה לאחד מראשי המטה: אתם גרועים, לא יודעים לעשות שום דבר
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שרה ההסברה גלית דיסטל אטבריאן
צילום: תומר נייברג, פלאש 90

חדשות הערב - שידור ישיר

גורמים שנחשפו למתרחש במשרד ההסברה של השרה גלית דיסטל מספרים על שיחות של צעקות שחוזרות על עצמן במשרד. כך פורסם היום (שני) בתוכנית הבוקר הזה בכאן רשת ב. לטענת אחד הגורמים שנחשף למתרחש דיסטל נוהגת על בסיס קבוע להגיד לעובדים שהם אשמים בכישלונותיה.

"אתם מכשילים אותי", זה משפט ששרת ההסברה חוזרת על עצמו שוב ושוב לטענת אותו גורם. לפי שני גורמים נוספים אחד מראשי המטה במשרד ספג מדיסטל שיחה של צרחות שבה השרה השתוללה עליו ואמרה לכיוונו בהתייחס לצוות בין השאר:"אתם גרועים, לא יודעים לעשות שום דבר. בגללכם אני נראית בדיחה".

בנוסף מסתבר שבלשכת שרת ההסברה הוחלפו לא פחות משלושה ראשי מטה של השרה מאז נכנסה לתפקידה.

אתמול פיטרה דיסטל גם את ראש המטה שלה ללי דרעי שמונתה רק לאחרונה. עדיין לא ברור האם מדובר באיום או בפיטורין אמיתיים.
בינתיים הודיעה אתמול שרת ההסברה על סיום תפקידה של המנכ"לית שלה ד״ר גלי סמבירא מינוי שנחשב מקצועי וראוי. דיסטל טענה שישנו חוסר שביעות רצון מביצועיה המקצועיים של סמבירא.

מלשכת השרה נמסר בתגובה: "במשך ארבעה חודשים, הצוות המקצועי של משרד ההסברה לא הצליח לממש את מדיניות וחזון השרה ואת הייעוד שלשמו נוצר, אף לא במעט. שרת ההסברה לוקחת את המשימה שהוטלה על כתפיה כשליחות וכמשימה אישית. המשרד עובר כרגע שינוי ארגוני עמוק לטובת אזרחי ישראל".

הפופולריים