מדבר פוליטיקה

רה"מ: מי שמדבר על היום שאחרי נתניהו - מדבר על הקמת מדינה פלסטינית

נתניהו: מי שמדבר על היום שאחריי מדבר על מדינה פלסטינית
נתניהו טען שמידור גלנט מעסקת התרופות זה שקר, הציג מסמך, אך הוא לא תואם את עמדתו. בנוסף דיבר ראש הממשלה על הגרעין האיראני ועל האפשרות של בחירות בזמן מלחמה: "חוסר אחריות לפלג את העם"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ראש הממשלה בנימין נתניהו בהצהרה לתקשורת
צילום: צילום מסך

ראש הממשלה בנימין נתניהו קיים היום (חמישי) מסיבת עיתונאים מהקריה בתל אביב והחל לדבר על פוליטיקה. ראש הממשלה נתניהו הבהיר שהמלחמה לא תיעצר וישראל לא תתפשר על פחות מניצחון מוחלט על חמאס והשגת היעדים האחרים של המלחמה "בניגוד לכל הטענות שעולות באולפנים".

ראש הממשלה נתניהו השיב לשאלה בדבר הפרסום ולפיו הוא דחה הצעה אמריקנית להסכים להקמת מדינה פלסטינית ואמר כי "מי שמדבר על היום שאחרי נתניהו מדבר על הקמת מדינה פלסטינית". על הפרסום בכאן חדשות שראש הממשלה מידר את שר הביטחון מהעסקה לאספקת תרופות לחטופים.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

שמות החטופים בשבי חמאס

נתניהו הסביר שהוא לא מידר אף אחד מעסקת התרופות והציג מסמך ששלח ראש המוסד לכולם עם פרטי המתווה. אלא שהתאריך שכתוב שם זה 13 בינואר - יום שבת. לשכת ראש הממשלה פרסמה שיש עסקה ב-12 בינואר. כלומר: עודכנו יום אחרי.

על איראן אמר ראש הממשלה כי "מי אמר שאנחנו לא תוקפים באיראן? אנחנו תוקפים, איראן היא תמנון. תחשבו מה איראן יכולה לעשות בעולם לשלוט במעברים ימיים, אם זה מה שאיראן עושה עכשיו שאין לה נשק גרעיני תחשבו מה יקרה שיהיה להם. אני מחויב לעשות הכול כדי למנוע מאיראן נשק גרעיני".

הפופולריים