לצד פצועי המלחמה

גורם בסביבת נתניהו: "הוא מבין שטעה כשבחר להיעדר מטקסי יום העצמאות"

"נתניהו מבין שטעה כשבחר להיעדר מטקסי יום העצמאות"
נתניהו ורעייתו הופיעו השנה בסרטונים שצולמו מראש, והם הוקרנו בין היתר בטקס מצטייני הנשיא. לשכתו של ראש הממשלה מסרה בתגובה להיעדרותו מהטקסים כי "השנה הוא בחר לשהות לצידם של פצועי צה"ל"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
-
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

גורם בסביבתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר שהוא "מבין שטעה" כשהחליט להיעדר מטקסי יום העצמאות וש"החלטתו הייתה שגויה" - כך פורסם היום (שלישי) בחדשות הערב בכאן 11. זאת, ברקע מחלוקת שהתעוררה בלשכת ראש הממשלה בשאלת היעדרותו.  

נתניהו ורעייתו שרה הופיעו השנה בסרטונים שצולמו מראש, שהוקרנו בין היתר בטקס מצטייני הנשיא. מלשכתו של ראש הממשלה נמסר בתגובה להיעדרותו מהטקסים כי "השנה הוא בחר לשהות לצידם של פצועי צה"ל".

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

מוקדם יותר השבוע פורסם כי אחרי שנעדרה מהטקסים הממלכתיים ביום השואה, אשת ראש הממשלה שרה נתניהו תיעדר גם מטקסי יום הזיכרון. בסביבת נתניהו נטען כי היא "סובלת מפריצת דיסק".

בנאומו שהוקלט מראש והוקרן כחלק מטקס הדלקת המשואות אמר נתניהו: "זה אינו יום עצמאות רגיל. המלחמה עדיין בעיצומה. היא נכפתה עלינו ביום שחור של טבח נורא. רבים מאחינו ואחיותינו עדיין מוחזקים במרתפי חמאס. משפחותיהם עוברות סבל נורא. נחזיר את כולם הביתה - החיים והחללים כאחד".

עוד הוסיף נתניהו: "תושבים בדרום ובצפון עדיין מפונים מבתיהם בשל המלחמה. נשיב אותם בביטחה ליישוביהם. מיטב לוחמינו נפלו בקרבות גבורה. משפחות הנופלים מתייסרות בכאב האובדן שאין להשיבו. פצועינו מתמודדים עם פצעי קרב באצילות נפש שאין כדוגמתה. אני מחבק באהבה את כולם ומאחל החלמה מלאה לפצועינו".

הפופולריים