כאן רשת ב

מירי רגב מגיבה לתחקיר "היהלומים" ו-"מימון המלונות למפונים"

מירי רגב מגיבה לתחקיר "היהלומים" ומימון המלונות למפונים
שרת התחבורה התראיינה אצל אריה גולן, שם התייחסה גם לחשיפת תוכנית "המקור" ותחקיר ה"יהלומים": "לא היה ולא נברא. אין תיעדוף של רשויות לפי זיקה פוליטית"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מירי רגב, יוני 2023
צילום: יונתן שאול, פלאש 90

שרת התחבורה מירי רגב התראיינה הבוקר (רביעי) בתוכנית הבוקר הזה עם אריה גולן והבהירה, לאחר כינוס קבינט המלחמה אתמול, כי סוגיית הצפון מטרידה את הממשלה ותושביו לא ישובו לאותה המציאות של 7 באוקטובר, בין אם בהסדרה או במלחמה.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

על הלחימה בעזה הוסיפה: "צריכים להסיר את האיום הביטחוני ממדינת ישראל. זה יכול לקחת חודש, חודשיים או גם חצי שנה. ככל שנלחץ מבצעית על חמאס, נוכל להגיע איתם לעסקה יותר מהר".

האזינו לריאיון המלא

השרה התייחסה גם לאיומי השרים גדי איזנקוט ובני גנץ לפרוש מן הממשלה ואמרה: "גנץ כשהצטרף, אמר שלא יעזוב את האלונקה עד שהמלחמה תסתיים. מצפה מהם להישאר בממשלה, זה לא הזמן למשחקים פוליטיים והורדת ידיים. מצפה מהם שישימו את מדינת ישראל מעל הכל - וישארו בממשלה".

רגב נשאלה על הריאיון שהודהד אמש ובו טענה כי "הממשלה עושה דברים נפלאים, שילמנו על מלונות" וחידדה את דבריה: "הדברים שלי יצאו מהקשרם. חבל שלא נתנו את כל האמירות שלי בעניין. ברור לכולם שלא נוח בבתי המלון, המחויבות שלנו היא להשיב את האזרחים כשנוכל להחזיר את הביטחון".

שרת התחבורה נשאלה התחקיר של "המקור" בהנחיית רביב דרוקר ועל "שיטת הרמזור" וה"יהלומים": "לא היה ולא נברא. הוא הראה רמזור שיקרי לפיו מי שצבוע בירוק הם ה'יהלומים שלי' שאני נפגשת איתם ומתאבדת בשבילם. אז הוכחתי. לפי זה, יש את כפר כנא שהיא 'יהלום' שלי, למרות שיש בה 90% מצביעים למפלגות ערביות - אין תיעדוף של רשויות לפי זיקה פוליטית".

על סגירת כביש 1 למהלך השבוע הקרוב בשעות הערב: "זה הגיוני מאוד. אנחנו שומרים על סטטוס קוו, בשבת אנחנו עובדים רק אם יש בעיה שיש בה סיכון חיי אדם. הכביש ייסגר מ-22:00 ועד 6:00 ואין דרך אחרת לעשות את זה".

 

הפופולריים