הח"כ: "אני נבחר ציבור, נבחרת פעם לאנשהו?"; השר לשעבר: "תעשה גוגל"

הח"כ: "נבחרת פעם לאנשהו?"; השר לשעבר: "תעשה גוגל"
הוויכוח שהתלהט בין ח"כ מילביצקי מהליכוד לבין שר התפוצות לשעבר נחמן שי הגיע לנקודת רתיחה כשהתברר כי מיליביצקי לא ידע עם מי הוא מתעמת. "אני נבחרתי במפלגה עם פריימריז", הטיח בשי, שהשיב: "גם אני, חמש פעמים"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
חנוך מיליביצקי ונחמן שי
חנוך מיליביצקי ונחמן שי צילום: .

ח"כ חנוך מילביצקי מהליכוד התעמת הערב (רביעי) עם השר לעבר נחמן שי באולפן המהדורה המוקדמת בכאן 11. בשיאו של העימות התברר כי הח"כ לא ידע עם מי הוא מתווכח כשהטיח בו: "אני נבחר ציבור. אתה פעם נבחרת לאנשהו?". שי השיב: "אתה צוחק?", וח"כ מילביצקי המשיך: "אני נבחר ציבור. מה תפקידך, אתה פרשן?".

 

"היית בארץ בשנים האחרונות?", תמה השר לשעבר, ואז פנה הח"כ לדרך אחרת: "אני נבחרתי במפלגה עם פריימריז". השר לשעבר הבהיר לו שגם הוא נבחר בבחירות מקדימות. "אתה חבר כנסת או קשקשן?", גער בו. "יש לי הצעה בשבילך - תעשה גוגל, ותלמד ממנו עם מי אתה מדבר". 

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

רשימת שמות החטופים בעזה - והמשוחררים

חבר הכנסת מילביצקי עורר סערה לפני כחודש כאשר אמר  לדני אלגרט, אחיו של החטוף יצחק אלגרט, במהלך ריאיון בערוץ מכאן: "אתה מנצל את הטרגדיה האנושית הקשה של החטופים. אתה מנצל את המצב של אח שלך ואתה מקדם פוליטיקה".

אלגרט השיב לו: "אתה מנצל אותה כדי להמשיך להיות בשלטון. אם היה לך כבוד עצמי היית הולך הביתה כבר". ח"כ מילביצקי המשיך ואמר: "לא, אני אשמור על מדינת ישראל מאנשים כמוך".

בהמשך אמר חבר הכנסת בריאיון בתוכנית "בחצי היום השישי" בכאן רשת ב כי התנצל בפניו אחיו של החטוף: "הרמתי טלפון לדני אמרתי לו שללא קשר למחלוקות המהותיות בינינו, בהיותי חבר כנסת זה לא נכון שאגיד לו דברים כאלה בכלל, בטח לא בשידור ואני מצטער על זה מקרב לב".

"אני מקווה מאוד לראות את אח שלו בארץ כמה שיותר מהר. והוא קיבל את זה והוא התנצל גם על דברים שהוא אמר וסיימנו את השיחה בציפייה לימים טובים יותר", הוסיף.

הפופולריים