"תחילתן של שתי אגדות": כשמסי קילח את הכוכב החדש של ספרד

"תחילתן של שתי אגדות": כשמסי קילח את הכוכב החדש של ספרד
תמונות של כוכב הכדורגל עם יאמין למאל התינוק פורסמו באינטרנט - ושברו את הרשת
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ליונל מסי ולאמין יאמל
ליונל מסי ולאמין יאמל צילום: Joan Monfort, AP

ברשתות החברתיות פורסמו ביממה האחרונה מספר תמונות, המראות את כוכב הכדורגל הארגנטינאי ליונל מסי, בחברת תינוק שהפך לילד הפלא על המגרשים בטורניר יורו 2024 - כוכבה של ברצלונה, לאמין יאמל בן ה-17.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

התמונות של מסי וימאל, צולמו ב-2007 ופורסמו באינסטגרם על ידי אביו של ימאל, מוניר נסראוי, בשבוע שעבר עם הכיתוב: "תחילתן של שתי אגדות".

בתמונה אחת, מתוך סשן תמונות שצולמו באיצטדיון קאמפ נואו שבברצלונה בסתיו 2007 - כאשר מסי היה בן 20, נראה ימאל, שהיה רק ​​בן כמה חודשים, באמבטיית פלסטיק כחולה, כשמסי מחייך ומושיט את ידו לילד. 

לאמין ימאל וליונל מסי. צילום: AP

הצלמת ג'ואן מונפורט, שהייתה אחראית על הצילומים, אמרה ששחקני ברצלונה בזמנו הצטלמו עם ילדים ובני משפחותיהם ללוח שנה כחלק ממסע צדקה שנתי של העיתון המקומי Diario Sport ו-UNICEF.

"יוניסף ערכה הגרלה בשכונת רוקה פונדה במטארו, שבה התגוררה משפחתו של לאמין. הם נרשמו להגרלה כדי להצטלם בקאמפ נואו עם שחקן בארסה. והם זכו בהגרלה", אמרה מונפורט.

אמש הבקיע ימאל את גול השוויון במשחק שהעלה את ספרד לגמר היורו, בתוצאה 1:2 מול נבחרת צרפת. השער הפך את ימאל, שהיה לצעיר ביותר ששיחק עבור נבחרת ספרד, גם לכובש הצעיר ביותר בתולדות הטורניר.

הפופולריים