כרמל מעודה
צילום: מתוך הפייסבוק

אחרי האיומים על חייה: כרמל מעודה משתחררת למעצר בית

בן 60 מאזור השרון, שטוען כי לא שמע על המקרה, חתם ערבות למטפלת הנאשמת בהתעללות בפעוטות, והיא תשהה בביתו. הורי הפעוטות גילו שוב את הכתובת החסויה של מעצר הבית, והם מתכננים להפגין שם
הדס גרינברג
22 בספטמבר 2019
10:20
עודכן ב 11:24

הגננת מראש העין הנאשמת בהתעללות בפעוטות, כרמל מעודה, משתחררת היום (ראשון) למעצר בית לאחר עיכוב של יומיים. למשפחת מעודה פנו כמה אנשים שאינם מכירים את המטפלת והציעו לארח אותה במעצר הבית. הצעתו של אחד מהם, תושב אזור השרון כבן 60, נבחרה, והיא תשהה בביתו. הורי הפעוטות במשפחתון שניהלה מעודה אומרים כי כתובתו של האיש ידועה להם וכי הערב הם יגיעו להפגין מחוץ לביתו. בשבוע שעבר השחרור נדחה בעקבות איומים על חייה של מעודה, ולאחר שמקום מעצר הבית נודע להורי הפעוטות.

כפי שפורסם לראשונה בשבוע שעבר בכאן חדשות, פרקליטות המדינה הזהירה ביום חמישי האחרון את סנגורה של מעודה מפני איומים על חייה והבהירה לו כי הורי הפעוטות, שבהן טיפלה הגננת, יודעים היכן היא תשהה במעצר בית. בעקבות הפרסום, קרובת משפחתה של מעודה חזרה בה מכוונתה לאפשר למעודה לשהות אצלה.

עורך הדין המייצג את המטפלת המואשמת בהתעללות בתינוקות ופעוטות, אפרים דמרי, אמר לכאן חדשות: "לא צריך לשפוט את מרשתי מחוץ לכותלי בית המשפט. יש משטרה, והיא זאת שתעשה את עבודתה".

מעודה בת ה-25 נעצרה בסוף חודש יוני בעקבות סרטונים שהגיעו למשטרה מהגן שאותו ניהלה, "בייבי לאב" בראש העין, שבהם היא נראית דורכת על ילדים, סוטרת להם, בועטת בהם ומטיחה מזרנים בראשיהם.  בשבוע שעבר קיבל בית המשפט העליון את בקשת מעודה להשתחרר למעצר בית.

בתחילת חודש יולי הצית אדיר רצון בן ה-19 את בית משפחתה של המטפלת. רצון נעצר והפרקליטות הגישה נגדו כתב אישום כשבועיים לאחר מכן.