יובל כרמי

הפסיכולוג יובל כרמי, החשוד בעבירות מין במטופלות שלו, יואשם כפוף לשימוע

כרמי שוחרר למעצר בית של 15 ימים, נאסר עליו ליצור קשר עם המתלוננות והוצא נגדו צו עיכוב יציאה מהארץ
ורד פלמן
09 בפברואר 2021
11:15

הפרקליטות תגיש כתב אישום כפוף לשימוע נגד הפסיכולוג יובל כרמי, החשוד בביצוע עבירות מין במטופלות שלו. כרמי שוחרר היום (שלישי), בהסכמת שני הצדדים, למעצר בית מלא של 15 ימים, והוא יהיה נתון בפיקוח של אשתו ושני חבריו. עוד נאסר עליו ליצור קשר עם המתלוננות נגדו והמעורבים בפרשה והוצא נגדו צו עיכוב יציאה מהארץ. 

עד כה הגיעו למשטרה שש מתלוננות נגד יובל כרמי, שנעצר לפני כשבועיים. מיוחסות לו עבירות של ניצול יחסי מטפל-מטופל לצורך קיום יחסי מין, ביצוע מעשים מגונים, עבירת אונס ועבירות נוספות. הפסיכולוג ועורך דינו טענו בדיון בבית המשפט שהדברים נעשו בהסכמה. 

סנגורו של כרמי, עורך הדין יהודה שושן, אמר לאחר הדיון בבית משפט השלום בירושלים היום: "צר לי לגבי המתלוננות שרצו להתראיין בתקשורת עוד טרם הוגש כתב אישום. אם היה מקום להגיש כתב אישום על עבירת האונס לא היו ממתינים ומגישים אותו כבר עכשיו. לא סתם הפרקליטות רוצה לשמוע אותנו". 

אחת מהצעירות שהתלוננה נגד כרמי סיפרה לכאן חדשות: "במסגרת הטיפול בתקיפה המינית שעברתי, הוא הציע לי שנעשה שחזור – שהוא ישחק את התוקף וזה יכלול מגע. אני אמרתי שאני לא רוצה. הוא ניסה לשכנע אותי כמה וכמה פעמים לעשות את זה. בסוף עשינו שחזור בדמיון מודרך, ולמרות שסיכמנו שלא יהיה מגע - הוא שם עלי יד כשהייתי עם עיניים עצומות".