משפחתה של תהילה נגר
צילום: פלאש 90

אחותה של תהילה נגר: "מערכת המשפט בזויה"

נטלי נגר-אחיטוב התייחסה להסדר הטיעון שנחתם עם ראאד רושרוש, במסגרתו הודה בהריגה ולא ברצח: "זאת פשוט שערורייה - הוא הודה בהריגה, מבחינתי הוא הודה ברצח"
בחצי היום
19 בפברואר 2019
13:06

נטלי נגר-אחיטוב, אחותה של תהילה נגר, שרוצחה הודה היום בהריגתה בהסדר טיעון, סיפרה היום (שלישי) כי היא זועמת על בית המשפט, שהחליט לקבל את הסדר הטיעון "המבזה הזה", במסגרתו הורשע הנאשם בהריגה ולא ברצח. "מערכת המשפט בזויה, זו מערכת חלשה שמשחררת רוצחים", אמרה לאסתי פרז בתכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב.

"אחותי נרצחה על ידי  ראאד רושרוש, הם יודעים את זה, ופה מה שהיה זאת פשוט שערורייה אחת שלמה. לא יאומן איך הוא מודה בהריגה, ומבחינתי כשהוא מודה בהריגה - הוא מודה שהוא רצח אותה, רק שנעים להם וקל להם ויש להם את כל הכסף והאמצעים לבוא ולהפחית לו את העונש, לבנאדם השטני והמפלצתי הזה שלקח את דם אחותי באכזריות", אמרה נטלי נגר בסערת רגשות.

האזינו לריאיון המלא עם אחותה של תהילה נגר

נגר-אחיטוב סיפרה כי העידה בבית המשפט שאחותה הוכתה בידי רושרוש, שהיה בן זוגה. "היא כל כך פחדה. היא סיפרה שהיו יחסים אלימים ביותר, שהוא כל הזמן היה משפיל ומקלל אותה, וכל פעם שהיינו מתקשרים אליה, היה שובר לה את הטלפון ומרביץ לה מכות רצח", סיפרה בריאיון.

"אמרו שהתיק הפך להיות נסיבתי, וגילו קשיים, בעיקר בנושא של הדם שנמצא באוטו לעומת הדם שהיה בזירה. אבל על מי אתם עובדים? הרי הוא חנק אותה - היא איבדה את ההכרה עוד לפני כן. לא הספיק לו, אז הוא רוצץ את הגולגולת שלה עם אבן שפה של 30 קילו. מה זה? אם זה לא רצח מה רצח? צריך לבוא צלם מיוחד שיצלם איש רוצח אישה, לא מבינה מה צריך להיות במדינה המטורפת הזאת", אמרה האחות.


בפרקליטות מחוז צפון אמרו על הסדר הטיעון: "מדובר בתיק שבוסס מלכתחילה על ראיות נסיבתיות. אין שום ראיה ישירה המוכיחה כי הנאשם הוא שביצע את העבירה", נמסר. בפרקליטות ציינו כי "איש לא היה עד לאירוע והנאשם הכחיש את מעורבותו במות המנוחה עד לרגע בו חתם על ההסדר והודה בעובדות כתב האישום המתוקן". נטען כי למרות הכחשתו של רושרוש, "התביעה סברה לאורך כל הדרך כי יש די ראיות נסיבתיות להוכיח את מעורבות הנאשם במותה של המנוחה".

נגר, תושבת קיבוץ גינוסר, הייתה בת 20 במותה. גופתה של נגר נמצאה בחודש דצמבר 2016 סמוך למושבה מגדל. בכתב האישום המקורי צוין כי רושרוש תקף אותה באלימות קשה באמצעות אבן. כחודשיים לפני האירוע היא דיווחה על אלימות מצד רושרוש. עורכת דינו של הנאשם, תמי אולמן, אמרה בעבר לכאן חדשות כי "עקב מחדלי חקירה גדולים שהיו בתיק, הסדר הטיעון היה הצעד הנכון לכל הצדדים".