בעלי בית"ר ירושלים משה חוגג
צילום: פלאש 90

הבעלים של בית"ר: "השם על החולצה של השחקן החדש יהיה מוחמד"

לאחר שמשה חוגג איים בתביעה, ארגון לה פמיליה הסיר את הפוסט שקרא לשנות את שמו על השחקן עלי מוחמד. "הם העלו פוסט שפגע במוניטין אבל ברגע שהסירו אותו זה עבר", אמר חוגג בריאיון לכאן חדשות. צפו
ערב ערב
11 ביוני 2019
17:37

בעלי מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים, משה חוגג, התראיין היום (שלישי) לתוכנית ערב ערב בכאן 11 עם דב גיל-הר, והתייחס לסערה סביב הפוסט בפייסבוק שהעלה ארגון האוהדים לה פמיליה, שבו נכתב שצריך לשנות את שמו של השחקן החדש שחתם בקבוצה, עלי מוחמד. "השם על החולצה יהיה מוחמד, השם שהכרוז יקרא יהיה מוחמד ואני בטוח שגם הקהל יצעק עלי מוחמד כשהוא יכבוש שערים. בטח יתנו לו כינוי, כמו שלמסי נותנים כינוי", אמר חוגג.


עוד אמר הבעלים של בית"ר: "מדובר בשחקן מצוין ואנחנו שמחים שהוא מצטרף אלינו. אמרתי מהיום הראשון שהצטרפתי לבית"ר שזה לא רלוונטי ולא מעניין. אנחנו לא מועדון גזעני, והאוהדים שלנו לא גזעניים. יש פלח קטן מאוד שמתבטא כך או אחרת. הדוח של הקרן החדשה שיצא היום מעיד על כך יותר מהכול. בדוח נכתב שהקהל של בית"ר ללא קריאות גזעניות בשנה החולפת - זה מוכיח שהמועדון והקהל שלנו לא גזען".

כפי שדווח אתמול בכאן חדשות, לאחר שחברי לה פמיליה העלו את הפוסט בנוגע לשמו של עלי מוחמד, חוגג איים על חברי הארגון כי יתבע משפטית את מי שיפגע במוניטין של הקבוצה. בעקבות כך, הסירו חברי הארגון את הפוסט.


"הם העלו פוסט לא מכובד שפגע במוניטין", אמר חוגג לכאן חדשות, "אבל ברגע שהם הסירו את הפוסט זה עבר, והעלו פוסט חדש שאומר שעלי מוחמד שחקן מצוין, זה עבר. זה מראה שהמועדון מתחזק מקצועית ואנו מוכיחים שוב שלא הקהל ובטח לא המועדון גזעני".