חפש
Languages
תלמידות כיתה א'
צילום ארכיון: הדס פרוש, פלאש 90

"היה ללא בגדים בכיתה": הוארך מעצר המורה החשוד בביצוע מעשים מגונים בתלמידות כיתה א' בפ"ת

הטוען המשטרתי אמר בדיון בבית המשפט הלילה כי "החשוד הודה שהגיע לפורקן מיני במעין משחק שהילדים רוכבים עליו" • עורכת דינו: "הוא מכחיש בתוקף את החשדות"
הדס גרינברג
30 ביוני 2019
02:05

בית משפט השלום בראשון לציון האריך הלילה (ראשון) עד ליום רביעי את מעצרו של המורה לרובוטיקה החשוד בביצוע מעשים מגונים בתלמידות כיתה א' בבית ספר בפתח תקווה. בדיון בבית המשפט שהתקיים בשעת לילה, אמר הטוען המשטרתי כי ״רב הנסתר על הגלוי, אך יש חשש מבוסס לעבירות מין על ידי המורה".

לדבריו, "החשוד הגדיר את האירוע כמשחק, מעין משחק שהילדים רוכבים עליו. במשחק הזה הוא הגיע לפורקן״ ואף הודה בכך. עוד אמר הטוען המשטרתי כי המורה ״היה ללא בגדים בכיתה ולפחות שתי בנות טוענות שנגעו באיבר מינו של החשוד".

"היה משחק שיצא אולי משליטה"

עורכת דינו של החשוד, שירן גולברי, אמרה במהלך הדיון כי ״הוא אבא לארבעה ילדים. היה משחק שיצא אולי משליטה, שהילדים אולי הפילו אותו לרצפה". לדבריה, "הוא לא עובד במשרה מלאה בבית הספר, ואם הוא לא יעבוד בעבודתו, אז הוא לא יהווה סיכון״. בשיחה עם כאן חדשות הכחישה עורכת דינו של המורה את טענת המשטרה כי הוא הודה בהגעתו לפורקן מיני והוסיפה: "הוא מכחיש בתוקף את החשדות המיוחסים לו כרגע".


בתום הדיון ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו של המורה בעשרה ימים, אולם בית המשפט החליט, כאמור, להאריכו בארבעה ימים בלבד. כמו כן, צו איסור פרסום הוטל על שמו ותמונתו.

ראש עיריית פתח תקווה, רמי גרינברג, מסר כי "מדובר באירוע חמור מאוד. הנהלת בית הספר, מינהל החינוך בעירייה ואנשי מנהל החינוך והשירות הפסיכולוגי, כולם ביחד עם משרד החינוך נכנסו לעובי הקורה על מנת לתת לילדות את הטיפול הראוי והדחוף ביותר". לדברי ראש העירייה, "חשוב להדגיש כי המורה נקלט בבית הספר על פי כל הקריטריונים ונמצא כשיר לעבוד עם ילדים. אנחנו נעקוב אחר הטיפול באותן ילדות, נגבה את בית הספר ונסייע להורים ולמשפחות ככל שרק ניתן. המקרה ייבחן בימים הקרובים במקביל למעורבותה של המשטרה".