יהודה בילוג
צילום: באדיבות המשפחות

לאחר שלושה ימי חיפושים: אותרה גופתו של בן ה-14 שנעלם בים באשדוד

אזרח שעבר בחוף באשדוד הבחין בגופתו של יהודה בילוג. הנער נכנס למים ביום רביעי יחד עם שלושה מחבריו, הצעירים נקלעו לזרם והחלו לטבוע. גולש שעבר במקום הצליח לחלץ שלושה מהם
איציק זוארץ
05 ביוני 2020
16:20

לאחר שלושה ימי חיפושים אותרה היום (שישי) גופתו של יהודה בילוג בן ה-14, שנעלם בים באשדוד ביום רביעי. אזרח שעבר בחוף י"א בעיר הבחין בגופתו של הנער והזעיק את כוחות המשטרה. בילוג, תושב רחובות, נכנס יחד עם שלושה צעירים נוספים לים. הנערים נקלעו לזרם מים חזק והחלו לטבוע, גולש שעבר במקום והבחין בסכנה הצליח לחלץ שלושה מהם

"הוא היה לפני יומיים בים, הגיע לחגוג יום הולדת לחברה", סיפרה אמו ג'וסי אתמול. "הוא אמר לי שהוא חוזר לים. אמרתי לו 'היית מספיק. לא צריך שוב' - אבל הוא כבר קבע עם חברים מבית הספר. אני רוצה אותו בחזרה. הוא הבן היחיד שלנו".

שי אבישר, הגולש שהציל את הנערים באשדוד, סיפר אתמול לדב גיל-הר בתוכנית ערב ערב על האירוע: "ידעתי שאם אני לא נכנס למים הם לא יחזרו הביתה. הם היו באפיסת כוחות ממש". לאחר שחילץ את הנערים הוא המשיך בחיפושים אחר בילוג: "כל הזמן חשבתי על ההורים שלו".  

ראש עיריית רחובות, רחמים מלול, מסר את תנחומיו למשפחתו של בילוג: "עצב גדול עם מציאת גופתו של יהודה בילוג. כולנו שולחים תנחומים וחיבוק גדול להוריו ולמשפחתו, ומשתתפים בצערם הגדול. בימים האחרונים ליווינו אותם בחרדה גדולה, ולצערנו החשש הגדול התממש".