טום קרוז בצילומי הסרט הקודם בסדרה, ארכיון
צילום: גטי אימג'ס

בריטניה תחרוג מהנחיות הבידוד לטובת צילומי סרט של טום קרוז

שר התרבות של הממלכה הכריז כי יאפשר לצוות ההפקה של הסרט החדש בסדרת "משימה בלתי אפשרית" להיכנס לשטחה מבלי להידרש להוראות הסגר הרגילות על המגיעים מחו"ל. המהלך נועד להתניע מחדש את תעשיית הקולנוע שעצרה את פעילותה בעקבות התפרצות מגפת קורונה
אלון פרוכטר
06 ביולי 2020
10:08

נראה שבלונדון הבידוד נעשה יותר נוח: הבריטים שרק לאחרונה יצאו מסגר קפדני וממושך, הופתעו אתמול (ראשון) לגלות שלשר התרבות שלהם יש פתרון מעניין שיאפשר התנעה מחודשת של תעשיית הסרטים בבריטניה.

השר אוליבר דאודון הכריז אתמול כי יאפשרו לצוות ההפקה ההוליוודי של הסרט השביעי בסדרת "משימה בלתי אפשרית" להיכנס לממלכה מבלי להידרש להוראות הסגר הרגילות על המגיעים מחו"ל. "שוברי הקופות וסדרות האיכות הטובים בעולם מופקים בבריטניה" כתב דאודון, והוסיף כי הביקוש שיש לאתרי הצילום המקומיים יתניע מחדש את הכלכלה.

אז איך עושים את זה? על פי התכנון, בשלב ראשון טום קרוז וצוותו יגורו ויצלמו באתר סגור למשך שבועיים. זאת בשעה שארצות הברית אינה נכללת ברשימת המדינות "הירוקות" שפרסם האיחוד האירופי בשבוע שעבר שאזרחיהן יכולים להיכנס לשטחו.

כפי שפורסם לאחרונה, צילומי הסרט הבא בסדרת הסרטים "משימה בלתי אפשרית" שהחלו מוקדם יותר השנה בוונציה הופסקו בסוף חודש פברואר בעקבות התפרצות המגפה באיטליה. הסרט השביעי והסרט השמיני בסדרה המצליחה מתוכננים לצילום בצמידות.

והרי לכם - משימה אפשרית בהחלט: גם שומרים על ריחוק חברתי וגם על עולם הבידור.