רוברט פטינסון בתפקיד באטמן
צילום: Warner Bros. Pictures

איש העטלף חוזר: טיזר ראשון לסרט "הבאטמן"

שנה לפני צאתו, הלילה נחשפה הצצה ראשונה לסרט החדש של אולפני וורנר. צילומי הסרט צפויים להתחדש בחודש הבא, חצי שנה לאחר הפסקת בעקבות התפשטות הקורונה
מערכת כאן חדשות
23 באוגוסט 2020
14:01

קדימון ראשון לסרט הקולנוע החדש "הבאטמן" נחשף הלילה (שבת) באירוע המעריצים הווירטואלי של חברת הקומיקס האמריקנית די-סי. הסרט צפוי לצאת לאקרנים באוקטובר 2021.

באירוע שקיימה חברת הקומיקס, סיפר במאי הסרט מאט ריבס כי צילומי הסרט נעצרו באמצע מארס האחרון בעקבות התפשטות נגיף קורונה, כאשר רק 25% ממנו צולo. בשבוע שעבר דיווח אתר הבידור האמריקני "וראייטי" כי הפקת הסרט תחודש בחודש הבא באולפני הסרטים של וורנר באנגליה.

עלילת הסרט מתמקדת שנתיים לאחר שברוס וויין מאמץ את זהותו של איש העטלף. ריבס, שחתום גם על כתיבת התסריט אמר באירוע אמש כי לא מדובר בסיפור מקורי אודות דמותו של באטמן, אבל "אנו פוגשים אותו בימיו הראשונים".

מלבד פטינסון שמככב בסרט בתפקיד הראשי, עוד משתתפים בו זואי קרביץ בתפקיד אשת החתול, פול דאנו בתפקיד איש החידות, ג'פרי רייט בתפקיד מפקד משטרת גותהאם, קולין פארל בתפקיד הפינגווין ואנדי סרקיס בתפקיד אלפרד.

פטינסון מצטרף לשורה ארוכה של כוכבים שגילמו את דמותו של גיבור העל האפל. בשנות ה-80 גילם אותו מייקל קיטון בשני סרטים. אחריו נכנסו לנעליו ואל קילמר וג'ורג' קלוני - כל אחד בסרט נפרד. בהמשך גילם אותו כריסטיאן בייל בשלושת סרטי סדרת האביר האפל בבימויו של כריסטופר נולאן. האחרון לגלם את באטמן היה בן אפלק בסרטים "באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק" מ-2016 ו"ליגת הצדק" מ-2017.