אחרי הסולד אאוט: נועה קירל הכריזה על מופע נוסף בפארק הירקון

נועה קירל הכריזה על מופע נוסף בפארק הירקון
הזמרת המצליחה תקיים הופעה נוספת בפארק במוצאי שבת 23 בספטמבר, מכירת הכרטיסים תיפתח ביום ראשון הקרוב בשעה 12:00 באתר קופות תל אביב • קירל היא האמן הישראלי הראשון זה עשור שפותח שני מופעים ברצף בפארק מאז להקת "כוורת"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נועה קירל
צילום: ערן לוי

ארבעה ימים לאחר שהכריזה על סולד-אאוט תוך חמש שעות למופע הקרוב שלה בפארק הירקון, נועה קירל הודיעה היום (חמישי) כי תקיים מופע נוסף בפארק במוצאי שבת 23 בספטמבר. קירל היא האמן הישראלי הראשון זה עשור שפותח שני מופעים ברצף בפארק הירקון - מאז שלהקת "כוורת" עשתה זאת בשנת 2013. מכירת הכרטיסים למופע תיפתח ביום ראשון הקרוב, 9 ביולי, בשעה 12:00 באתר קופות תל אביב.

ביום חמישי בשבוע שעבר, הכריזה הזמרת על ההופעה שתקיים ב-21 בספטמבר. "יש לי הזדמנות לעלות לשלב הבא ולעשות את זה עוד יותר טוב וגדול", אמרה קירל במסיבת העיתונאים. עוד הוסיפה כי עדיין לא ידוע מי יהיו הזמרים האורחים במופע, אך היא הייתה "שמחה לשתף פעולה עם שרית חדד, ריטה ושלמה ארצי". כאמור, להופעה נמכרו 65 אלף כרטיסים תוך חמש שעות.

באוגוסט בשנה שעברה הופיעה קירל בפעם הראשונה בפארק הירקון מול 33 אלף איש. בהופעה בה ליוותה את קירל להקה של כ-30 רקדנים, אירחה את הזמרים אושר כהן, שחר סאול והזמרת האמריקנית גייל.

הפופולריים