בעקבות שביתת השחקנים: "חולית: חלק 2" נדחה ל-2024

בעקבות שביתת השחקנים: "חולית: חלק 2" נדחה ל-2024

סרט המדע הבדיוני של דני וילנב, שתוכנן לצאת ב-3 בנובמבר, ישוחרר ב-15 במרץ 2024 • נכון לעכשיו, באולפנים לא מתכוונים לשנות את מועד יציאת הסרטים המתוכננים בחודש דצמבר
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
טימות'י שאלאמה, מתוך "חולית: חלק 2"
צילום: באדיבות טוליפ אנטרטיינמנט

שביתת השחקנים הגדולה בהוליווד, שהחלה לפני שישה שבועות, ממשיכה לגבות מחירים מתעשיית הבידור. הלילה (שישי) הודיעו אולפני "האחים וורנר" על דחיית מועד יציאת הסרט "חולית: חלק 2". סרט המדע הבדיוני של דני וילנב, שתוכנן במקור לצאת ב-3 בנובמבר, ייצא כעת ב-15 במרץ 2024.

בעקבות השינוי זזו בהתאמה מועדי יציאת סרטים נוספים של "האחים וורנר", בהם "גודזילה נגד קונג: אימפריה חדשה" שנדחה לחודש אפריל 2024 ו"שר הטבעות: מלחמת הרוהירים" שנדחה לדצמבר 2024. נכון לעכשיו, באולפנים לא מתכוונים לשנות את מועד יציאת הסרטים המתוכננים בחודש דצמבר. מדובר בסרטים "וונקה", "אקוומן והממלכה האבודה" ו"הצבע ארגמן".

סדרת הסרטים, המבוססת על ספרו הקלאסי של פרנק הרברט, מספרת את סיפורו של פול אטריידס, נסיך מבריק ומחונן צעיר המגלה שעליו לטוס לכוכב הלכת המסוכן ביותר ביקום כדי להבטיח את עתיד משפחתו ואנשיו. הסרט הראשון בסדרה, שיצא ב-2021, הכניס יותר מ-400 מיליון דולר בקופות וזכה בשישה פרסי אוסקר.

הפופולריים