כוכב "מופע שנות ה-70" דני מסטרסון נידון ל-30 שנה בכלא

כוכב "מופע שנות ה-70" דני מסטרסון נידון ל-30 שנה בכלא
בראשית חודש יוני האחרון הורשע השחקן בן ה-47 בשני סעיפים של אונס בכפייה • חצי שנה קודם לכן נפסל המשפט לאחר שחבר המושבעים לא הגיע להכרעה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
דני מסטרסון, 2020
צילום: אי-פי

שופטת בית המשפט העליון בלוס אנג'לס גזרה הערב (חמישי) 30 שנה בכלא לשחקן לשעבר דני מסטרסון, כוכב הסדרה "מופע שנות ה-70" שהורשע בשני מקרי אונס. מסטרסון, בן 47, הורשע בראשית חודש יוני בשני סעיפים של אונס בכפייה.

זמן קצר לפני הקראת גזר הדין, הקריאו הנשים שנאנסו את הצהרותיהן. "אתה אנסת אותי, גנבת את הנשמה שלי", אמרה אחת הנשים. "אתה מעורר רחמים, מופרע ואלים לחלוטין. העולם יהיה מקום טוב יותר כשתשב בכלא".

במשפט הממושך שהתנהל בשלוש השנים האחרונות, הואשם השחקן בן ה-47 באונס בכפייה של שלוש נשים בביתו בהוליווד הילס בשנים 2001 ו-2003. כמו מסטרסון, הנשים השתייכו בעת שהתרחשו מקרי האונס לכנסייה הסיינטולוגית. במקרה שהשחקן נמצא אשם בו, טענה אישה אחת שזהותה לא פורסמה, כי מסטרסון כיסה את פניה בכרית כשאנס אותה בשנת 2003. במקרה נוסף, אישה אחרת טענה כי אנס אותה בשנתה בשנת 2001.

מסטרסון נעצר בשנת 2020. הוא טען לאורך כל המשפט לחפותו וכי כל המעשים המיוחסים לו נעשו בהסכמה. מדובר במשפט חוזר בפרשה, לאחר שבחודש נובמבר פסל בית המשפט את משפטו, משום שחבר המושבעים לא הגיע להכרעה.

הפופולריים