מכתבי התמיכה של כוכבי "מופע שנות ה-70" בדני מסטרסון נחשפו

מכתבי התמיכה של כוכבי מופע שנות ה-70 בדני מסטרסון נחשפו
אתר "וראייטי" חשף מכתבים ששלחו חבריו של השחקן לבית המשפט טרם נגזרו עליו 30 שנות מאסר • אשטון קוצ'ר: "גידול בתו ללא אביה עשוי לגרום עוול כפול" • מילה קוניס: "היחס שהעניק לאחרים הפך אותו למודל לחיקוי"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
דני מסטרסון ואשטון קוצ'ר, 2017
צילום: גטי אימג'ס

יממה לאחר שבית המשפט העליון בלוס אנג'לס גזר על השחקן האמריקני דני מסטרסון 30 שנות מאסר בעקבות הרשעתו בשני מקרי אונס, אתר "וראייטי" חשף הלילה (שבת) מכתבים שכתבו חבריו לסדרה "מופע שנות ה-70" לשופטת בית המשפט בתקווה שתקל את עונשו.

"אני לא מאמין שדני מסוגל להוות איום על החברה", כתב השחקן אשטון קוצ'ר והוסיף כי "גידול בתו ללא אביה עשוי לגרום עוול כפול". אשתו של קוצ'ר, מילה קוניס, ציינה במכתבה כי "היחס שדני העניק לאחרים הפך אותו למודל לחיקוי וחבר יוצא מן הכלל".

קוניס ציינה במכתבה כי מסטרסון היה מחוייב למטרתו לנהל אורח חיים נטול סמים, במסגרתו הרתיע כל אחד מפני שימוש בסמים. לדבריה, כך הצליחה "לשמור מרחק מדרכים הרסניות, בייחוד בתעשייה בה לחצים ופיתויים של שימוש בחומרים מהסוג הזה כבדים".

דברה ג'ו ראפ וקורטווד סמית', שגילמו בסדרה את קיטי ורד פורמן, הצטרפו אף הם למאמצים. "דני הוא חבר טוב, הוא היה המנהיג בין בני דורו בצוות השחקנים", ציין סמית'. "בשמונה השנים בהן צילמנו את התוכנית, לא היו לנו הבעיות איתן התמודדו בתוכניות אחרות שבהן היו שחקנים צעירים".

כאמור, ביום חמישי האחרון גזרה השופטת על מסטרסון עונש של 30 שנות מאסר בפועל, לאחר שהורשע בראשית חודש יוני באונס של שתי נשים בביתו בהוליווד הילס בשנים 2003-2001. לאורך המשפט טען מסטרסון לחפותו וכי כל המעשים המיוחסים לו נעשו בהסכמה.

הפופולריים