הזמר עידן עמדי נפצע קשה בלחימה ברצועת עזה

הזמר עידן עמדי נפצע קשה בלחימה ברצועת עזה
עמדי משרת במילואים מיומה הראשון של המלחמה • "אנחנו מבינים בכל רגע למה אנחנו כאן: להגן על המשפחות ועל הילדים שלנו", אמר בפוסט שפרסם בתחילת המלחמה • עמדי מאושפז במרכז הרפואי שיבא בתל השומר, מצבו קשה אך יציב
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עידן עמדי
צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של עידן עמדי

הזמר, השחקן והלוחם עידן עמדי נפצע היום (שני) במהלך תקרית ברצועת עזה. עמדי משרת במילואים מיומה הראשון של המלחמה, וכעת הוא באשפוז במרכז הרפואי שיבא בתל השומר, כאשר מצבו מוגדר קשה אך יציב.

> עקבו אחרי ערוץ הווטסאפ של כאן חדשות
> שמות הנופלים והנופלות
> שמות החטופים בשבי חמאס

ארבעה ימים לאחר שפרצה המלחמה, כתב עמדי בפוסט שפרסם בעמוד האינסטגרם שלו כי "מילואימניקים זו קבוצה של אנשים יוצאי דופן. אריות. לא ממש מספיקים לישון כאן מיום שבת, אבל המורל גבוה ואנחנו מבינים בכל רגע למה אנחנו כאן: להגן על המשפחות ועל הילדים שלנו".

במהלך המלחמה איבד את חברו אלכסיי שמקלוב ובהמשך סייע בהפקת חתונתה של אחותו של שמקלוב, במסגרת מיזם החתונות של ליאור נרקיס. בחתונה איחל נרקיס לעידן שיחזור בשלום. בנוסף, הספיק עמדי להיפגש עם הרמטכ"ל רא"ל הרצי הלוי בפיקוד צפון.

עמדי אף הגיע עם חבריו עד לחוף בעזה והניף בו את דגל "נובה". בנוסף, השתתף בפיצוץ בית ספר בשכונת שג'אעיה בו התגלו פירי מנהרות, מטענים ואמצעי לחימה. "אלו אויבינו וככה הם מחנכים את ילדיהם. התשובה היא אחת - באנו חושך לגרש", אמר עמדי בסרטון שפרסם בחודש שעבר.

עמדי, בן 35, החל את דרכו המוזיקלית כשהשתתף בעונה השמינית של התוכנית כוכב נולד ב-2010 בה הגיע למקום השני. עמדי ביצע בתוכנית את השיר "כאב של לוחמים" אותו שחרר כסינגל בהמשך. בשנת 2017 הצטרף לסדרת הדרמה "פאודה" בה הוא מגלם מסתערב צעיר. עמדי נשוי למרים, אב לשניים.

הפופולריים