משחק הסופרבול של 2024 הוא המשדר הנצפה בהיסטוריה

משחק הסופרבול של 2024 הוא המשדר הנצפה בהיסטוריה
123.4 מיליון איש בממוצע צפו בקנזס סיטי צ'יפס זוכים באליפות בפעם השנייה ברציפות • מדובר בעלייה של 7% ביחס למשחק של השנה שעברה, שהחזיק בתואר עד כה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
טיילור סוויפט וטראוויס קלסי, סופרבול 2024
צילום: אי-פי

משחק הסופרבול שהתקיים אתמול לפנות בוקר הוא המשדר הנצפה ביותר בהיסטוריה. כך עולה מנתוני הרייטינג שפורסמו הלילה (שלישי) בכלי התקשורת בארצות הברית. על פי הנתונים, 123.4 מיליון איש צפו בקנזס סיטי צ'יפס זוכים באליפות בפעם השנייה ברציפות.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

עד כה, משחק הסופרבול של 2023 החזיק בתואר המשדר הנצפה בתולדות הטלוויזיה האמריקנית (שאינו חדשותי) עם ממוצע של 115.1 מיליון צופים. מדובר בעלייה של 7% מנתוני הצפייה במשחק של השנה שעברה. עוד עולה מן הנתונים כי 112 מיליון צופים בממוצע צפו במשחק ברשת השידור האמריקנית CBS, קהל הצופים הגדול ביותר בהיסטוריה שמשכה רשת שידור מרכזית בארצות הברית.

למשחק שהתקיים בלאס וגאס היו לא מעט סיבות למשוך את הצופים. פרט למופע המחצית של הזמר אשר, בו התארחו בין היתר אלישיה קיז, וויל איי אם ולודקריס, שודרו במשחק שורה של פרסומות עתירות כוכבים, בראשן פרסומת של חברת התקשורת האמריקנית Verizon, במהלכה הכריזה הזמרת ביונסה על אלבום המשך ל"רנסנס". גם הזמרת טיילור סוויפט שהייתה בקהל משכה אל המסכים לא מעט מעריצים, כשהגיעה לעודד מהיציע את בן הזוג טראוויס קלסי, שחקן האלופה קנזס סיטי צ'יפס.

הפופולריים