מהפך בצמרת: זה הסרט שעקף את "חומות של תקווה" בדירוג IMDb

מהפך: זה הסרט שעקף את "חומות של תקווה" בדירוג IMDb
סרט המדע הבדיוני "חולית: חלק 2" של דני וילנב הדיח מצמרת דירוג הסרטים הטובים ביותר של אתר האינטרנט הפופולרי את סרטו של פרנק דרבונט מ-1994 • "חומות של תקווה" שמר על התואר מאז 2008, 14 שנים אחרי שהגיע אל בתי הקולנוע
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
טימות'י שאלאמה, מתוך "חולית: חלק 2"
צילום: באדיבות טוליפ אנטרטיינמנט

16 שנה מאז שזכה לציון המבקרים הגבוה ביותר באתר IMDb, הסרט "חומות של תקווה" כבר לא ניצב בצמרת. אתר הדיילי מייל דיווח הערב (רביעי) כי סרטו של פרנק דרבונט מ-1994 פינה את המקום הראשון בדירוג הסרטים הטובים ביותר באתר לסרט המדע הבדיוני "חולית: חלק 2" של דני וילנב.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

על פי הדיווח, סרטו החדש של וילנב שמגיע אל בתי הקולנוע בימים אלה קיבל את הציון 9.4, יותר מהנתון בו החזיק "חומות של תקווה" מאז 2008 - 9.3. "חולית: חלק 2" קיבל את הדירוג ממבקרים שצפו בו בהקרנות מוקדמות, שכן אל בתי הקולנוע בארצות הברית הוא ייצא רק בסוף השבוע הקרוב. בנוסף, זכה הסרט לציון 97% באתר Rotten Tomatoes.

לעומת סרטו של וילנב, "חומות של תקווה" זכה לאהדת מבקרי IMDb לא פחות מ-14 שנים לאחר צאתו אל בתי הקולנוע. בשנת 2008 הדיח הסרט מראש דירוג המבקרים של האתר את "הסנדק 2" של פרנסיס פורד קופולה. סרט המדע הבדיוני של וילנב תוכנן להגיע אל בתי הקולנוע בחודש נובמבר האחרון, אולם בעקבות שביתת השחקנים בהוליווד, צאתו נדחתה לימים אלה.

סדרת הסרטים, המבוססת על ספרו הקלאסי של פרנק הרברט, מספרת את סיפורו של פול אטריידס, נסיך מבריק ומחונן צעיר המגלה שעליו לטוס לכוכב הלכת המסוכן ביותר ביקום כדי להבטיח את עתיד משפחתו ואנשיו. הסרט הראשון בסדרה, שיצא ב-2021, הכניס יותר מ-400 מיליון דולר בקופות וזכה בשישה פרסי אוסקר.

הפופולריים