מארינה מקסימיליאן לכאן רשת ב: "כל האמנים נולדים מחדש בתקופה הזו"

מארינה מקסימיליאן: "כל האמנים נולדים מחדש בתקופה הזו"
הזמרת והיוצרת המצליחה התארחה באולפן "בחצי היום השישי" בכאן רשת ב וסיפרה על החודשים האחרונים מנקודת מבטה כאמנית ומוזיקאית • ב-15 במרץ מארינה מקסימיליאן תופיע בהיכל התרבות בתל אביב
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מארינה מקסימיליאן
צילום: שי פרנקו

הזמרת והיוצרת מארינה מקסימיליאן התארחה אתמול (שישי) באולפן "בחצי היום השישי" בכאן רשת ב וסיפרה על החודשים האחרונים מנקודת מבטה כאמנית ומוזיקאית.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

"בהתחלה קפאתי והתמסרתי לחלוטין למטרת העל שלי - להיות אמא לבנות קטנות שמבחינתן לא צריך להפריע את שנות התום שלהן", סיפרה. "יצרתי להן מופע שבו הכול טוב, כשבפנים אני שבורה וכואבת כמו כולם. ב-7 באוקטובר איבדנו ילד שאהבנו. אני מאוד קשורה למשפחה שלו וזה הרגיש קרוב מדי, כמו לכולנו".

אחרי ההלם, התגייסה לסייע בהתנדבות. "התחלתי לשיר לאנשים ולהגיע למשוקמים בבתי החולים, לשורדים, למשפחות החטופים ולמילואימניקים. יש משהו גולמי בחוויה הזאת. זה לא משנה איפור, שיער, תאורה. חשוב רק המפגש המנחם של המוזיקה והכוח המרפא שלה. זה נתן לנו, המוזיקאים, הזדמנות לחוות מחדש את החיבור החזק הזה".

מקסימיליאן שרה באולפן את שירה "חזקים ביחד", אותו כתבה בימי המחאה נגד הרפורמה המשפטית, אך רלוונטי מאוד גם לימינו. ב-15 במרץ היא תופיע בהיכל התרבות בתל אביב, במסגרת אירועי "צלילי חורף". "זכיתי להיות על הבמה הזאת בעבר עם ענקים שגדלתי לאורם, והפעם אני מגיעה עם הלהקה הנפלאה שלי. ההופעות עכשיו הן שונות ומיוחדות וכל האמנים נולדים מחדש בתקופה הזו".

הפופולריים