סיינפלד על הנסיעה לישראל אחרי 7 באוקטובר: "החוויה העוצמתית ביותר בחיי"

סיינפלד על הביקור בישראל: "החוויה העוצמתית ביותר בחיי"
בריאיון שנתן להסכת Honestly של העיתונאית האמריקנית בארי ווייס, הקומיקאי היהודי-אמריקני השתנק מדמעות כשנשאל על ביקור ההזדהות שקיים בעקבות 7 באוקטובר • בנוסף, התייחס לתקריות אליהן נקלע לאחרונה עם מפגינים אנטי-ישראלים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ג'רי סיינפלד בריאיון להסכת Honestly
צילום: The Free Press

חמישה חודשים לאחר שביקר עם משפחתו בישראל בעקבות מתקפת הטרור של 7 באוקטובר, הקומיקאי היהודי-אמריקני ג'רי סיינפלד התייחס לביקור בהסכת Honestly של העיתונאית האמריקנית בארי ווייס שפורסם היום (שלישי) באתר The Free Press. כשנשאל על ידי המגישה איך היה מתאר את ביקורו כאן, תיאר אותו סיינפלד: "החוויה העוצמתית ביותר בחיי".

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

כשווייס ביקשה שיסביר מדוע, סיינפלד שתק, מלמל "את יודעת... את יודעת" ונחנק מדמעות. כשנשאל הם הוא חושב כעת על אדם מסוים, הקומיקאי הנהן לחיוב, שלף ממחטה מכיסו כדי לנגב את הדמעות והתנצל.

בהמשך הריאיון התייחס סיינפלד לתקריות אליהן נקלע לאחרונה עם מפגינים אנטי-ישראלים. כזכור, מוקדם יותר החודש הוא התקבל בקריאות בוז כשהגיע לקבל תואר דוקטור של כבוד באוניברסיטת דיוק בצפון קרוליינה ובמהלך מופע סטנד-אפ שקיים בווירג'יניה קרא לו אדם שישב בקהל "תומך ברצח עם".

"אני מוצא את זה משעשע, שאנשים רואים אותי באור פוליטי", אמר סיינפלד בריאיון. לדבריו, הוא אוהב את העודה שצעירים מביעים עניין בפוליטיקה, אך קרא להם לדייק בעובדות. "הם רוצים להביע את הזעם שלהם, אבל הם מפספסים את המטרה".

נזכיר כי סמוך לפרוץ המלחמה הביע סיינפלד את תמיכתו בישראל בפוסט שפרסם ברשתות החברתיות, בו כתב "תמיד אעמוד לצד ישראל ולצד העם היהודי". במהלך הביקור שקיים עם משפחתו בישראל בחודש דצמבר, נפגש עם משפחות חטופים, עם מובילי תנועת "אחים לנשק", ביקר פצועים במחלקת השיקום בבית החולים שיבא בתל השומר ובקיבוץ בארי.

הפופולריים