"אין מובן מאליו בחיים האלה": עידן עמדי מציין חצי שנה לפציעתו

"אין מובן מאליו בחיים": עידן עמדי מציין חצי שנה לפציעתו
שישה חודשים בדיוק מאז שנפצע קשה בפיצוץ בדרום רצועת עזה, המוזיקאי ולוחם המילואים שיתף תיעוד מראשית תהליך השיקום בבית החולים • "אני צופה בסרטונים הבודדים מבית החולים אחת לכמה ימים, להזכיר לעצמי שהכל זה נס", כתב עמדי בפוסט
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עידן עמדי עם שחרורו מבית החולים, בחודש ינואר
עידן עמדי עם שחרורו מבית החולים, בחודש ינואר צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

שישה חודשים בדיוק לאחר שנפצע קשה בזמן פעילות מבצעית ברצועת עזה, הזמר, השחקן והלוחם עידן עמדי פרסם היום (שלישי) סרטון שצולם בתחילת תהליך השיקום שעבר. בסרטון נראה עמדי מתקשה בהליכה, כשהוא נעזר באחד מאנשי הצוות הרפואי ובאימו.

"אין דבר שהוא מובן מאליו בחיים האלה", כתב עמדי בפוסט. "למדנו את זה כולנו על בשרנו בשנה האחרונה. הארץ הזו, האנשים בה, תחושת הביטחון, רגעים לבנים, זריחה, שקיעה, התרגשות של אמא מהליכה פשוטה של כמה מטרים של הבן שלה בן ה-35. אין מובן מאליו. הכול עולם ומלואו".

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

"חצי שנה עברה ואני צופה בסרטונים הבודדים מבית החולים אחת לכמה ימים, להזכיר לעצמי שהכל זה נס", הוסיף. "לחזור לנגן, לראות כדורגל עם חברים, לקחת את הילדה לחוג שחייה, לצחוק, לבכות, להתגעגע. לכל מי שכבר לא פה. אין מובן מאליו בחיים האלה".

עמדי נפצע קשה בפיצוץ שאירע במהלך הכנות להשמדת מתחם תת-קרקעי לייצור רקטות לטווח-ארוך באל-בורייג' שבדרום רצועת עזה. באירוע הקשה נהרגו שישה לוחמים ונפצעו קשה שני לוחמים נוספים. בחודש מרץ השנה שיתף בפוסט אחר שפרסם, כי דחה את ההצעה להשיא משואה ביום העצמאות.

הפופולריים