"יום הולדת שמח עצוב"

עידן עמדי שיתף תמונה חדשה מהימים שלאחר הפציעה

עידן עמדי שיתף תמונה חדשה מהימים שלאחר הפציעה
"מדי פעם נופלת לי איזושהי הבנה על הנס שקרה לי", כתב הזמר בפוסט שפרסם בחשבון האינסטגרם שלו • "תודה לאל על כל מתנות החינם", הוסיף עמדי שחגג אתמול את יום הולדתו ה-36
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עידן עמדי לאחר הפציעה, בבית החולים שיבא
צילום: חשבון האינסטגרם של עידן עמדי

שישה שבועות לאחר שנפצע קשה בעזה, הזמר ולוחם המילואים עידן עמדי, שחגג אתמול את יום הולדתו ה-36, שיתף הבוקר (שלישי) תמונה מראשית ימי האשפוז לאחר הפציעה.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

"אחד הרופאים בבית החולים קורא לי '360'", כתב עמדי בפוסט. "הוא אומר שיש נטייה לאנשים לחשוב שאם עשית סיבוב של 360 מעלות אז אתה שוב נמצא בנקודת ההתחלה, אבל אצל פצועי קרב הסיפור קצת אחר. הטיול הזה בזוויות החדות, השטוחות והקהות של החיים, של מלחמה, משנה אותך, מעצב אותך ודרכו אתה נולד מחדש".

"מדי פעם נופלת לי איזושהי הבנה על הנס שקרה לי, אבל בכנות לא חושב שאי פעם אתפוס את זה", המשיך. "ככה זה ניסים, צריך לקבל אותם ובעיקר לא לשכוח שקרו, לקדש את המתנה שקיבלת, עם כל הזוויות והשברים, להזכיר לעצמך במיוחד שהדרך מפרכת, שיש עוד דברים יפים לראות. יום הולדת שמח עצוב שני בחודשיים. תודה לאל על כל מתנות החינם. ותודה לכל המברכים, מתישהו אצליח להודות לכולכם, ולחיי ההרפתקאות שבדרך. בתמונה אלמוני בן 22 במחלקת טראומה".

בחודש שעבר, שבועיים לאחר פציעתו, קיים עמדי מסיבת עיתונאים במרכז הרפואי שיבא בתל השומר. "יש לפניי שיקום ארוך, נפצעתי באופן קשה", אמר אז. "עצם זה שאני עומד מולכם - זה נס. רסיס שחדר לגופי בגרון - בנס לא פגע בחוט השדרה. גופי ונפשי אומנם נפגעו, אבל רוחי חזקה מאי פעם. אני אשוב ליצור, לשיר, אני אשוב לשחק. אם אלוהים ייתן לי כוח, אני אשוב להילחם על המדינה שלי, אמא אל תכעסי. הרוח שלי חזקה בזכות עם ישראל שעטף אותי באהבה, הדבר הזה לא מובן לי מאליו. ייקח לי גם זמן להכיל את כמות האהבה שקיבלתי, תודה רבה לכולכם".

הפופולריים