השחקנית אדוה לוי לוהקה לסדרה החדשה של מרטין סקורסזה

השחקנית אדוה לוי לוהקה לסדרה החדשה של מרטין סקורסזה
לוי, בת 29 מתל אביב, לוהקה לסדרת הדוקו-דרמה "הקדושים" שצילומיה החלו השבוע במרוקו • לסדרה, שתעסוק בדמויות בולטות בעולם הנצרות, לוהקו לאחרונה גם דר זוזובסקי, אמיתי קדר, אריאל יגן ועידו קציר
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
השחקנית אדוה לוי
השחקנית אדוה לוי צילום: אביטל פלג

השחקנית הישראלית אדוה לוי לוהקה לסדרת הדוקו-דרמה החדשה "הקדושים" (Martin Scorsese Presents: The Saints) של הבמאי זוכה האוסקר מרטין סקורסזה. צילומי הסדרה, שתעסוק בדמויות בולטות בעולם הנצרות, כמו ז'אן ד'ארק, פרנציסקוס מאסיזי, יוחנן המטביל מרים המגדלית, החלו השבוע במרוקו.

> הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

לוי, בת 29 מתל אביב ובמקור מרחובות, בוגרת לימודי משחק בסמינר הקיבוצים ולומדת לתואר ראשון בבימוי. היא גילמה תפקידים ראשיים בהצגות שונות בתיאטרון אלעד באילת. מלבד לוי, דווח לאחרונה כי לוהקו לסדרה גם דר זוזובסקי, שתגלם את מרים המגדלית והשחקנים הישראלים אמיתי קדר, אריאל יגן ועידו קציר.

"הקדושים" מיועדת לעלות ברשת FOX Nation האמריקנית. היא בנויה משמונה פרקים, כשכל פרק יתמקד בדמותו של קדוש אחר מעולם הנצרות ויורכב מראיונות עם מומחים ומשחזורים בהשתתפות שחקנים. סקורסזה אף צפוי לקריין את הסדרה.

בחודש אפריל האחרון דיווח אתר "וראייטי" כי הבמאי בן ה-81 עובד במקביל על סרט חדש שמתוכנן להצטלם באיטליה, מצרים וישראל. על פי הדיווח, הסרט יעסוק בישו ויתבסס על ספרו של הסופר היפני שוסאקו אנדו "חיי ישו", שיצא לאור בשנת 1973.

סקורסזה חתום על שורה ארוכה של קלאסיקות קולנועיות, בהן "נהג מונית", "השור הזועם", "צבע הכסף", "החבר'ה הטובים", "קזינו", "הזאב מוול סטריט" ו"השתולים", עליו זכה בפרס האוסקר היחיד שלו לבמאי הטוב ביותר. סרטו האחרון, "רוצחי פרח הירח", היה מועמד בחודש מרץ השנה ל-10 פרסי אוסקר, בראשם לסרט הטוב ביותר, אך סיים את הטקס בידיים ריקות.

הפופולריים