עדן גולן חושפת: "הייתי צריכה להתחפש כדי שלא יפגעו בי"

עדן גולן חושפת: "הייתי צריכה להתחפש כדי שלא יפגעו בי"
חודשיים מאז גמר האירוויזיון, שיתפה היום כי הזמרת בשל המצב הביטחוני במאלמו והאיומים על המשלחת הישראלית, נאלצה להתחפש כדי לצאת מהמלון • "עצוב שחזרנו לזמנים שבהם יהודייה וישראלית צריכה להסתתר כדי שלא יפגעו בה", כתבה בפוסט
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עדן גולן בשוודיה, בחודש מאי השנה
עדן גולן בשוודיה, בחודש מאי השנה צילום: מתוך עמוד האינסטגרם הרשמי

חודשיים מאז גמר האירוויזיון בו הגיעה אל המקום החמישי, הזמרת עדן גולן פרסמה פוסט בעמוד האינסטגרם שלה ובו חשפה כי נאלצה להסתובב במאלמו עם פאה נוכרית ומשקפיים מחשש שיפגעו בה.

> הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

"עברו חודשיים מגמר האירוויזיון", כתבה גולן בפוסט. "חודשיים מהמסע המטורף שהפך להיות המשימה הלאומית והפרטית שלי. מסע מרגש, עוצמתי, מורכב, קשה ומחשל בשנה שידעתי שתהיה שונה מכל שנה אחרת. חשבתי הרבה איזו תמונה אשתף כאן ובחרתי ברגע שבהתחלה היה נראה לי הזוי ומצחיק - אבל לא פחות מפחיד ומסוכן. הרבה יודעים שהיינו מוקפים במאבטחים הכי טובים שיש כדי לשמור על המשלחת שלנו, אבל לא יודעים על הרגעים האלה שהייתי צריכה להתחפש כדי שלא יפגעו בי כשאנחנו יוצאים החוצה".

"הפחד שלא יזהו אותי בגלל המדינה שאני מגיעה ממנה, שהיא חלק ממני ושאני גאה לייצג אותה בכל יום מחדש, הוא לא נתפס בעייני", הוסיפה גולן. "עצוב שחזרנו לזמנים שבהם יהודייה וישראלית צריכה להסתתר כדי שלא יפגעו בה, עבורי זה היה רגע שלא אשכח כל החיים. אני יודעת שיגיעו ימים טובים יותר. אני מתפללת כל יום שהם יגיעו. אנחנו לא נשכח את מה שעברנו אף פעם, אבל אני מקווה שכולנו נתחזק ונהיה מאוחדים יחד".

הפופולריים