בכירים בפת"ח נגד אבו מאזן: נמנע מלהגיב לתוכנית טראמפ

הפת"ח נגד אבו מאזן: נמנע מלהגיב לתוכנית טראמפ
בכירים בארגון אמרו לכאן חדשות כי יושב ראש הרשות הפלסטינית בורח מקבלת החלטות: "הרחוב כבר מזמן לא מקשיב לאבו מאזן וגם אנחנו כהנהגה איבדנו את אמון הציבור"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אבו מאזן
צילום: אי-פי

בכירים בפת"ח מותחים ביקורת חריפה על אבו מאזן בעקבות התגובה הרפה לדעתם על תוכניתו המדינית של נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ. כך פורסם היום (רביעי) בחדשות הערב בכאן 11. הבכירים אמרו לכאן חדשות כי אבו מאזן נמנע מלקבל החלטות אפקטיביות ומרתיעות בישיבת ההנהגה אמש ברמאללה מאחר שהוא בורח מקבלת החלטות. 

לדבריהם, לראש הרשות הפלסטינית אין שום כוונה לעצור לחלוטין את התיאום הביטחוני עם ישראל ומנגנוני הביטחון הפלסטיניים הפכו תחתיו למשתפי פעולה עם ישראל. "הרחוב כבר מזמן לא מקשיב לאבו מאזן וגם אנחנו כהנהגה איבדנו את אמון הציבור. כמה פעמים אפשר לקבל החלטות מבלי לממש אותן?", שאלו הבכירים והוסיפו: "גם לו קרא אבו מאזן לציבור לצאת בהמוניו לרחובות בעקבות תכנית טראמפ – אף אחד לא היה נענה לקריאה של מי שהעלה לדרגת קדושה את התיאום הביטחוני עם ישראל". 


יום זעם נגד תוכנית טראמפ: מקורות פלסטיניים דיווחו כי 40 מפגינים נפצעו היום בעימותים ברחבי יהודה ושומרון, מרביתם נפגעו מגז מדמיע. עשרות מתפרעים פלסטינים ידו אבנים לעבר כוחות הביטחון בטולכרם, בית לחם, אל-ערוב ובבקעת הירדן. הכוחות השיבו באמצעים לפיזור הפגנות. גם ברצועת עזה נערכו הפגנות נגד התוכנית. שם הוכרז על שביתה כללית בעקבות פרסום התוכנית. עוד הוחלט להניף דגלים שחורים בגגות המבנים ולהמשיך ב"עימות הפתוח עם ישראל".

הפופולריים