פרסום ראשון

ועדת החקירה לעניין הצוללות צפויה לסיים בקרוב את שמיעת העדויות

ועדת החקירה לעניין הצוללות תסיים בקרוב את שמיעת העדויות
הוועדה שמעה כבר עשרות עדים, בהם גם ראש הממשלה נתניהו, ראש הממשלה לשעבר ברק, רמטכ"לים לשעבר ועוד. לאחר סיום שלב העדויות, הוועדה תדון בממצאים ובמסקנות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
צוללת
צילום: תומר ניוברג, פלאש 90

ועדת החקירה הממלכתית לעניין הצוללות וכלי השיט צפויה לסיים את שמיעת העדים בקרוב. הוועדה, בראשות נשיא העליון לשעבר אשר גרוניס, שמעה כבר עשרות עדים, בהם גם ראש הממשלה נתניהו, ראש הממשלה לשעבר ברק, רמטכ"לים לשעבר ועוד. לאחר סיום שלב העדויות, הוועדה תדון בממצאים ובמסקנות. כך פורסם הבוקר (שישי) בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב.

 > הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

אתמול הודיעו חברי ועדת הבדיקה לעניין פרשת הרוגלות ("פגסוס") שמינה שר המשפטים יריב לוין, כי הם מבקשים לחדש, ולמעשה להתחיל את פעילות הוועדה, שלא הספיקה לפעול והוקפאה לאחר 7 באוקטובר. הוועדה אמורה לבדוק בעיקר את התנהלות מערכת אכיפת החוק ופעילות המשטרה, שרבים מאנשיה עסוקים בסוגיות הקשורות לטבח ולמלחמה. היא מסרה בתשובה לבג"ץ כי בשלב הזה לא יוזמנו עדים שמצויים בפעילות במסגרת כוחות הביטחון או רשויות האכיפה. כפי שפורסם בכאן חדשות, הראשונה שזומנה לוועדה הייתה היועצת המשפטית לממשלה, שהזהירה כי פעילות הוועדה עלולה לשבש תיקים, בהם את תיקי נתניהו.

הפופולריים