אחרי חצי שנה: התברר שאליקים נרצח - ושרידיו נטמנו בקבר של נרצחת אחרת

שרידי גופתו של החטוף אליקים ליבמן נמצאו בקבר נרצחת אחרת
משפחתו של אליקים ליבמן בן ה-24, שנחשב חטוף - התבשרה כי למעשה נרצח ב-7 באוקטובר • שרידי גופתו התגלו בקבר של נרצחת נובה אחרת
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
באדיבות המשפחה
צילום: באדיבות המשפחה

משפחתו של אליקים ליבמן, שנחשב חטוף, קיבלה היום (שישי) הודעה שהוא נרצח ב-7 באוקטובר - וכי שרידי גופתו אותרו בקבר של נרצחת אחרת.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

אליקים עבד במסיבת הנובה ברעים כמאבטח, וחילץ רבים מהמסיבה כשהחל הטבח. למרות שכבר עזב את הזירה, הוא שב למקום כדי לחלץ גופה של אחת המבלות מהמסיבה, ומאז נעלמו עקבותיו. בחצי השנה האחרונה נחשב אליקים חטוף, ומשפחתו נאבקה להשיבו. היום, כאמור, נודע לה כי אליקים למעשה נרצח - וגופתו אותרה בקבר של נרצחת אחרת ממסיבת הנובה.

אביו של אליקים, אליהו ליבמן, הוא ראש מועצת קריית ארבע. ממשפחתו נמסר לאחר קבלת הבשורה הקשה: "לאחר למעלה מ-200 ימים ולילות של חיפושים, דאגות, תפילות ודמעות של רבבות עם ישראל, התבשרנו בצער רב, כי בננו היקר והאהוב אליקים שלמה ה' יקום דמו איננו בין החיים, ועל פי ממצאים שהתגלו כעת, קיבלנו הודעה רשמית על מותו על קידוש השם. על פי הממצאים שהתגלו לאחרונה, אליקים שלמה הי"ד נרצח ביער רעים ביום שמחת תורה - שמיני עצרת, בעת שנשאר במשך שעות לטפל בפצועי הרבים שהיו במקום ויחד עמם עלה בסערה השמימה"

מדובר צה"ל נמסר בנושא זה: "היום הודיעו נציגי צה"ל והמכון הלאומי לרפואה משפטית, משרד הבריאות למשפחתו של אליקים ליבמן ז"ל, אשר הוגדר עד היום כחטוף, כי הוא נרצח במתקפת הטרור שהוביל ארגון הטרור חמאס ב-7 באוקטובר וגופתו נמצאה בשטח ישראל. קביעה זו מתבססת על ממצאים שאותרו, בעקבות עבודת חקירה ותהליך פענוח מורכבים המשותפים לצה"ל, משטרת ישראל והמכון הלאומי לרפואה משפטית, משרד הבריאות".

הפופולריים