בצה"ל ממשיכים לאיים על "שב"כ של חמאס": הסגירו עצמכם או שנחשוף את זהותכם

צה"ל מאיים על "שב"כ של חמאס": הסגירו עצמכם או שתיחשפו
על פי דיווחים פלסטיניים, כוחות צה"ל פיזרו ברצועה כרוזים החושפים את פרטיהם האישיים של אנשי מנגנון הביטחון הכללי של הארגון, ומאיימים לחשוף פרטים נוספים של חברים אחרים אם לא יסגירו עצמם. באתר שהוקם מופיע שעון עצר עד החשיפה הבאה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מנגנון הביטחון הכללי של חמאס
צילום: .

בהמשך לפרסומיו של דובר צה"ל בערבית אביחי אדרעי בימים האחרונים, גם היום (שישי) פיזרו כוחות צה"ל באזור דיל אל-בלח וחאן יונס, על פי דיווחים פלסטיניים, כרוזים החושפים את פרטיהם האישיים של אנשי מנגנון הביטחון הכללי של חמאס, ומאיימים לחשוף פרטים נוספים של חברים אחרים במנגנון אם לא יסגירו את עצמם לכוחות צה"ל. 

עקבו אחר ערוץ הוואטסאפ של כאן חדשות

בנוסף לכרוזים הוקם אתר בשם "החושף", שמספק פרטים נוספים על מנגנון הביטחון ומכיל מנוע חיפוש שבו פעילי המנגנון יכולים לחפש את תעודת הזהות שלהם ולגלות אם פרטיהם נמצאים בידי צה"ל. באתר מופיעים פרטים של פעילים שנחשפו וכן שעון עצר עד החשיפה הבאה על פעילים נוספים - כעת, לפי האתר, בעוד 17 שעות.

אחד הכרוזים שפוזר ברצועה

כזכור, מדובר במנגנון סודי של חמאס שיחיא סינוואר היה בין מייסדיו והיה אחראי בין היתר על ריגול בארגונים פלסטיניים אחרים ברצועה והשפעה על הלכי הרוח, על מנת שחמאס יוכל להמשיך להיות הארגון השולט בעזה. המנגנון פועל באופן חשאי ועוקב אחר כלל היבטי החיים ברצועת עזה, ומטרתו לרסן כל פעילות שאינה תואמת את הדרך של חמאס.

הפופולריים