באופן חריג: ערוץ סקיי ניוז בערבית שידר את סרטון חטיפת התצפיתניות - וערך ריאיון עם דובר צה"ל

חריג: סקיי ניוז בערבית שידר את סרטון חטיפת התצפיתניות
לאחר שידור הסרטון ערך הערוץ ריאיון עם דובר צה"ל דניאל הגרי שאמר: "חשוב שהעולם הערבי יוכל לראות זאת. שומעים בסרטון איך הם קוראים להם סבאיא (נערות) ואומרים שהן יכולות להיכנס להריון"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
דובר צה"ל בסקיי ניוז בערבית 23.05.24
צילום: סקיי ניוז בערבית

באופן חריג: ערוץ סקיי ניוז בערבית, ששייך לגוף התקשורת הבריטי ומשדר מאיחוד האמירויות, שידר הבוקר (חמישי) את סרטון חטיפת התצפיתניות ב-7 באוקטובר שהופץ אתמול לראשונה ולאחריו ערך ראיון עם דובר צה"ל דניאל הגרי.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

רשימת שמות החטופים בעזה - והמשוחררים

בפתח דבריו הודה דובר צה"ל לערוץ ואמר: "תודה ששידרתם את הסרטון הזה, חשוב שהעולם הערבי יוכל לראות זאת. שומעים בסרטון איך הם קוראים להם סבאיא (נערות) ואומרים שהן יכולות להיכנס להריון". הוא הוסיף: "חמאס ביצע פשעים נוראיים, צריך לעצור אותו גם לטובת הפלסטינים".

בימים האחרונים ביקרה בלונדון משלחת של מטה המשפחות ובין המשתתפים היה עמית לוי אחיה הגדול של התצפיתנית נעמה לוי. בשעה 18:00 ביום רביעי בעת פרסום סרטון החטיפה של התצפיתניות היה עמית בפגישה עם סגן ראש ממשלת בריטניה, אוליבר דאודן, לצד בכירים נוספים מהממשל הבריטי. במהלך הפגישה, הראה עמית את סרטון החטיפה של אחותו למשתתפים בפגישה.

מטה משפחות החטופים חשף אתמול את סרטון חטיפתן של חמש התצפיתניות שנחטפו מבסיס נחל עוז בשבת השחורה - לירי אלבג, קרינה ארייב, אגם ברגר, דניאלה גלבוע ונעמה לוי. משפחות התצפיתניות החטופות הן שהחליטו על רקע הקיפאון במשא ומתן לפרסם את התיעוד הקשה של בנותיהן.

הפופולריים