כחלק מהמבצע: צה"ל תקף תשתיות טרור בנוסיראת שבמרכז רצועת עזה

כחלק מהמבצע: צה"ל תקף תשתיות טרור בנוסיראת שבמרכז עזה
התקיפות התבצעו מהאוויר ובירי ארטילרי כחלק מהמבצע לחילוץ ארבעת החטופים משבי חמאס - נועה ארגמני, אלמוג מאיר, אנדריי קוזלוב ושלומי זיו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
תקיפת צה"ל בנוסיראת
תקיפת צה"ל בנוסיראת צילום: מקורות פלסטינים

צה"ל תקף היום (שבת) תשתיות טרור באזור נוסיראת שבמרכז הרצועה, כך הודיע דובר צה"ל היום (שבת). בתקשורת הערבית דווח כי ישנן תקיפות מרובות באזור מרכז רצועת עזה. אחד מהעיתונאים בערוץ הערבי "אלטלוויזיון אלערבי" תיאר את התקיפות הישראליות ככאלה שקרו "באופן מפתיע" לעבר נוסיראת ודיר אלבלח שבמרכז הרצועה.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי
רשימת שמות החטופים בעזה - והמשוחררים

בערוץ אלמיאדין הלבנוני דווח כי ישנם עשרות הרוגים ופצועים המגיעים לאחד מבתי החולים באזור. מן הדיווחים עלה כי מדובר בהתקפה משולבת ועוצמתית של צה"ל - מהאוויר ומהקרקע.

לאחר מכן הותר לפרסום כי צה"ל הודיע היום כי חולצו ארבעה חטופים משבי חמאס במבצע חילוץ של צה"ל. נועה ארגמני, אלמוג מאיר, אנדריי קוזלוב ושלומי זיו חולצו מהשבי לאחר שהוחזקו 246 ימים, מאז נחטפו ממסיבת הטבע "נובה" ברעים.

דובר צה"ל, תת אלוף דניאל הגרי אמר בהצהרה לתקשורת: "במהלך המבצע תקפנו איומים על כוחותינו במרחב. זאת הייתה אש כדי שנוכל לחלץ את כוחותינו. ירו על כוחותינו והם יצאו בשלום. המבצע תוכנן שבועות ארוכים. המודיעין למבצע הזה היה מורכב מאוד להשגה. במבצע השתתפו מאות לוחמים".

הפופולריים