אלמוג מאיר: "תודה לכולם, אני נמצא בחיק המשפחה התומכת"

אלמוג מאיר: "תודה לכולם, אני נמצא בחיק המשפחה התומכת"
אלמוג בתגובה ראשונה בכאן רשת ב • משפחתו של אלמוג אמרה כי אלמוג סיפר להם שהמחבלים הסריטו אותו ביום הולדתו • אנדרי קוזלוב: "למדתי עברית עם חברי החדשים"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אלמוג מאיר ומשפחתו בבית החולים שיבא, ינואר
אלמוג מאיר ומשפחתו בבית החולים שיבא, ינואר צילום: צה"ל

אלמוג מאיר ששוחרר היום (שבת) מהשבי, דיבר עם זאב קם בכאן רשת ב והתייחס לראשונה לשחרור: "תודה לכולם, אני נמצא בחיק המשפחה התומכת - עם ישראל חי". 

משפחתו של אלמוג אמרה כי אלמוג סיפר להם שהמחבלים הסריטו אותו ביום הולדתו, שחל ב-22 למאי. "הוא צפה בשבי בעצרת למען השבת החטופים", אמרו, "הם הבטיחו לו שישוחרר בעסקה". בסרטון, שוביו אמרו לו לבקש שישחררו אותו, אך בסוף הווידיאו לא שוחרר על ידי חמאס. 

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

"העיקר שאתם בבית": הנשיא הרצוג בשיחה עם אלמוג, אנדרי ושלומי

נשיא המדינה יצחק הרצוג, שוחח עימו ועם המשוחררים מהשבי שלומי זיו ואנדרי קוזולוב, שכעת מקבלים טיפול רפואי בבית החולים שיבא ברמת גן. "שלום אלמוג, אני מתרגש מאוד", אמר הנשיא הרצוג. "אני יודע שאתה כבר בתוך זה ואתה צריך להשלים שמונה חודשים שכולם רוצים לדעת הכול. "אני מרגיש הקלה והרבה יותר רגוע", ענה לו אלמוג, "אבל יש לי עוד הרבה מה לעכל".

הנשיא הוסיף: "ברור, וברור שאתה תצטרך לקבל גם תמיכה רגשית ולדבר. אבל העיקר שפיזית אתה בבית, ברוך השם. עם ישראל מאושר ושמח. מדהים שאזרח כמוך חוזר, וכל המדינה מתגייסת לצד כוחות הביטחון. חיבוק ונשיקות ובהצלחה".

תיעוד מבית החולים: שיחתם של המשוחררים עם הנשיא 

בשיחתו עם שלומי זיו, אמר הנשיא: "העיקר שאתה בבית. תדע שאמא שלך ואחיות שלך מדהימות, והיה לי כבוד עצום לדבר ולעבוד איתן. שיהיה לך המון אושר ושמחה ורק שתרגיש טוב". "תודה לעם ישראל ולצה"ל. אין גיבורים כאלה", חתם שלומי.

"שלום הנשיא, אני מרגיש טוב ומודה על הכול", אמר לו אנדרי קוזלוב על רקע קריאות שמחה. "התחלתי ללמוד עברית בדיוק לפני שנה, היה לי הרבה זמן להתאמן עם חברי החדשים. "נכון, למדת עברית שם", השיב לו הנשיא. לדבריו, "מדינה שלמה שמחה על חזרתו", והוא מתרגש מאוד לשוחח עמו.

הפופולריים