הורי התצפיתניות שנרצחו הופתעו: "בושה וחוסר כבוד לציוד של החיילים"

הורי התצפיתניות שנרצחו הופתעו: "חוסר כבוד לציוד שלהן"
בעת ביקורם של הורי התצפיתניות שנרצחו במוצבים, התגלתה להם ערימת בגדים באזור שבו לא שוהים חיילים נוספים. ההורים המופתעים זעמו: "כל פריט יכול לנחם במעט את המשפחות"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הציוד שנמצא במוצב התצפיתניות
הציוד שנמצא במוצב התצפיתניות צילום: ללא קרדיט

ביום שישי האחרון, ביקרה קבוצה של הורים שכולים של תצפיתניות, במספר מוצבים על מנת לחזק את התצפיתניות שמשרתות בעוטף. ההורים, עבורם זו לא הייתה הפעם הראשונה שם, עשו סיור במוצב נחל עוז ובמהלכו גילו ערימת ציוד ובגדים של חיילים שהייתה נטושה, מה שהעלה את ההשערה שייתכן ומדובר בין היתר בציוד של החיילות ששהו במוצב בזמן התקיפה הרצחנית ב-7 באוקטובר.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

רשימת שמות החטופים בעזה - והמשוחררים

יגאל, אביה של הדר כהן שנהרגה במוצב נחל עוז, סיפר: "כשהגענו למוצב נחל עוז להדליק נר זיכרון במיגונית ובחמ"ל, עשינו סיור מסביב לבסיס והגענו למקום שלא גרים בו חיילים. נגלה לעיננו משהו שנראה כמו ציוד ובגדים של חיילים שהיו במקום וייתכן שחלקם או רובם נהרגו".

הסיפורים של כל הנופלים והנופלות מיום הקרב בנחל עוז

כל הסיפורים מ-7 באוקטובר בניר עוז

"כשאנחנו קיבלנו את הציוד של הדר לא היה כלום למעט תיק גדול וריק, פיג'מה, כרטיס אשראי, ושרשרת שהייתה עליה. כששאלתי איפה שאר הציוד נאמר לי שזה מה שמצאו", הוא אמר.

"לפי מה שראיתי ביום שישי, זה היה הגורל גם של הציוד של הדר ועוד בנות שלא קיבלו את הציוד שלהם. עשה לי רע, מראות של שואה. בושה וחוסר כבוד לציוד של חיילים, כל פריט יכול לנחם במעט את המשפחות", תקף האב.

מדובר צה"ל טרם נמסרה תגובה בנושא.

הציוד שנמצא במוצב נחל עוז (צילום: ללא קרדיט)

 

הפופולריים