חשיפת כאן חדשות

"הוצאנו להורג 3 מחבלים": ההודעות שהובילו לפתיחת החקירה בחשד לרצח מחבל נחשפות

"הוצאנו להורג 3 מחבלים": ההודעות של סהר אופיר מיום הטבח
ההודעות נכתבו על ידי סהר אופיר שנחשד ברצח מחבל, ונשלחו לאנשים שונים בשעות שונות בסמוך לזמן בו התחולל הטבח בדרום
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אריק מרמור, פלאש 90
צילום: אריק מרמור, פלאש 90

ההודעות שכתב סהר אופיר, שנחשד ברצח מחבל ביום הטבח נחשפו הערב (שני) בחדשות הערב בכאן 11. באחת ההודעות כתב אופיר: "תפסתי חמישה בחיים. שלושה הגיעו לשב"כ. שניים הגיעו לגהנום".

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

באחת ההודעות שנכתבו על ידי סהר אופיר, ונשלחו לאנשים שונים בשעות שונות בסמוך לזמן בו התחולל הטבח בדרום נכתב: "הוצאנו להורג 3 מחבלים, 2 ביריות לראש ואחד בדקירות סכין לבטן ועדיין זה לא מרגיש סיפוק".

בהודעות נוספות שנמצאו בטלפון של אופיר נכתב: "קיבל ממנו כדור בביצים ואז בראש", וגם, "חתכתי לו את הבולבול. קיבל בעיטה לראש. נשברה לו הלסת. הוא לא מת ישר מדימום". ההודעות הללו נמצאו על ידי המשטרה בטלפון של אופיר והובילו לפתיחה בחקירה אך בסופו של דבר התברר בסיומה שהתיאורים הקשים הללו כלל לא התרחשו. לטענת אופיר, מדובר ב"התרברבות" בלבד.

עוד פורסם הערב בחדשות הערב בכאן 11 כי המשטרה סיימה את החקירה בחשד לרצח המחבל על ידי סהר אופיר, ישראל ביטון וחשוד שלישי. החומר הועבר לפרקליטות וגורם המקורב לחקירה העריך: לא יוגשו כתבי אישום על מות המחבל נגד כל השלושה. החשוד השלישי כזכור מואשם כבר בהתחזות וגניבת אמצעי לחימה. השניים הנוספים עדיין חשודים בעבירות נשק.

השתתף בהכנת הידיעה: משה שטיינמיץ

הפופולריים