שבוע לבחירות: בנט ושקד מציעים לליכוד הפסקת אש

שבוע לבחירות: בנט ושקד מציעים לליכוד הפסקת אש
בימין החדש לא יתקפו את הליכוד, בתנאי שבמפלגה יימנעו ממתקפה עליהם. מסתמן שגם בליכוד מעוניינים לחדול מהמתקפות ההדדיות. בנט ושקד מעוניינים להפחית את המתקפה גם נגד פייגלין - לאחר שגילו שזה דווקא חיזקה אותו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נפתלי בנט ואיילת שקד
צילום: צילום: יוסי זליגר, פלאש 90

ההכנות האחרונות לבחירות במפלגות הימין: במפלגת הימין החדש מציעים לליכוד שלא לתקוף את ראש הממשלה בנימין נתניהו בשבוע האחרון לבחירות, בתנאי שגם הליכוד לא יתקוף אותם – כך פורסם הערב (שלישי) בחדשות הערב בכאן 11. מסתמן שבליכוד גם מעוניינים בהפסקת האש. בימין החדש מתכננים להוריד את ההילוך במתקפה על יו"ר זהות משה פייגלין, לאחר שגילו שהאש שהופנתה אליו בשבועיים האחרונים רק מחזקת אותו.

ברקע, גם איחוד מפלגות הימין מוכנים שלא לפתוח במלחמה עם בנט ושקד בשבוע האחרון לבחירות, זאת בתנאי שבנט ושקד יפסיקו לנסות למשוך את קולות הציבור הדתי, אחרת מתכננים במפלגה לתקוף את בנט ישירות.

אתמול אמרה השרה איילת שקד כי פייגלין הוא איש חזון "שמוכר לציבור לוקשים". בראיון לייב בדף הפייסבוק של כאן חדשות אמרה שקד כי "חלק מההצלחה של נתניהו היא בזכות אשתו", אך הדגישה:"אני מכירה את נתניהו, הוא לא יפגע בביטחון המדינה בשביל אינטרסים זרים".

הפופולריים