בנו של נשיא ברזיל בישראל: "מקווה שהשגרירות תעבור לירושלים"

בולסונרו הבן: "מקווה שהשגרירות תעבור לי-ם"
אדוארדו בולסונרו הגיע לביקור כחלק ממשלחת דיפלומטית. בריאיון לכאן 11 הוא אמר כי הוא מחבב את נתניהו והוסיף שבינתיים "הכל ספקולציות"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אדוארדו בולסונרו, הבן של נשיא ברזיל
צילום: צילום: אי-פי

בנו של נשיא ברזיל ז'איר בולסונרו, אדוארדו, אמר היום (חמישי) בריאיון לכאן חדשות כי הוא מקווה שהשגרירות הברזילאית תעבור לירושלים בשנה הבאה. בולסונרו הבן, שמכהן בתפקיד יו"ר ועדת החוץ והביטחון בבית הנבחרים בברזיל, מבקר בימים אלו בישראל בפעם השלישית. לטענתו, פתיחת משרד הסחר בעוד עשרה ימים בירושלים "הוא צעד ראשון בדרך להעברת השגרירות לבירה".

בולסונרו, שמבקר בישראל כחלק ממשלחת דיפלומטית, התייחס גם לכתבי האישום שהוגשו נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו ואמר: "אני מחבב את נתניהו. כשאתה פוליטיקאי, קל מאוד להגיד שאתה עושה משהו שגוי. צריך להמתין למשפט, במצב הנוכחי – הכל ספקולציות".

בנוגע ליחסי ישראל-ברזיל בשנה האחרונה אמר בולסונרו הצעיר כי הוא מתנצל על מה שעשו הממשלות הקודמות בברזיל. "ישראל יכולה להיות בטוחה שאנו עומדים לצידה במלחמה בארגוני הטרור", אמר. במהלך שהותו בארץ, ביקר בנו של נשיא ברזיל ביהודה ושומרון. בתגובה לביקור החזירה הרשות הפלסטינית את נציגה בברזיל, פרנציצסקו מאורו אולנד.

הפופולריים