הילד החטוף: "הרשות הפלסטינית אחראית לביטחונו"

הילד החטוף: "הרשות הפלסטינית אחראית לביטחונו"
המפכ"ל רוני אלשיך אמר בתום הערכת מצב כי הילד כרים ג'ומהר נחטף על ידי העבריינים לשטחי הרשות הפלסטינית. שב"כ העמיד לרשות המשטרה אמצעים וסיוע בפענוח
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
צילום:

מפכ״ל המשטרה רוני אלשיך אמר היום (שישי) כי הרשות הפלסטינית אחראית לביטחונו של הילד כרים ג'ומהור מקלנסווה, שנחטף לשטחיה. בתום הערכת מצב שהתקיימה לפנות בוקר אמר אלשיך: "היות והילד נחטף על ידי העבריינים לשטחי הרשות, אנו רואים ברשות כאחראית באופן ישיר לביטחונו של כרים עד להחזרתו בשלום לחיק משפחתו, ואנו מצפים מהם לפעול למימוש אחריותם". אלשיך ציין כי מתקיימים מגעים מקצועיים בין המשטרה לרשות הפלסטינית במטרה לאתר את הילד.

ג'ומהור, בן 7, נחטף ביום שלישי האחרון מהכניסה לביתו. כמו כן נודע כי שב"כ מסייע למשטרה בחיפושים אחר ג'ומהור. כך, לרשות המשטרה הועמדו אמצעים וסיוע בפענוח. בשב"כ ציינו כי מדובר באירוע פלילי, ואף על פי כן ניתן סיוע משום שמדובר במקרה חריג. 

אתמול הוארך מעצרם של ארבעת החשודים בחטיפה השבוע, בהם החשוד המרכזי אחמד נקיב בן ה-41. בדיון אמר נקיב כי אין לו יד ורגל בדבר. נקיב, בעל עבר פלילי, שמר בחקירתו על זכות השתיקה. בדיון טען כי שמו שורבב לאירוע וכי היה במקום אחר בזמן החטיפה: "סתם נטפלים אליי", אמר נקיב. נציגי המשטרה ציינו כי מדובר באירוע חמור. לדבריהם, ישנן כמה פעולות שנעשות כעת, נעצרו כמה חשודים ויתכן שייעצרו עוד. במשטרה בודקים אפשרות כי החשודים תכננו לחטוף ילד נוסף.

הפופולריים