אחותה של מיכל סלה: "הרוצח אמר שהסבל של התוקף גדול משל הקורבן"

"הרוצח אמר שהסבל של התוקף גדול משל הקורבן"
אחותה של מיכל סלה סיפרה על הארוחה המשפחתית האחרונה ועל הטענה של החשוד: "מיכל אמרה לו בתוקף שזה לא נכון, הוא התעקש". האחות ביקשה בפוסט בפייסבוק מחברים ומכרים שישלחו זכרונות עבור בתה התינוקת של מיכל
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מיכלה סלה, הנרצחת במוצא ב-03.10.19
צילום: צילום: באדיבות המשפחה

האמירה החריגה של בעלה של מיכל סלה - פחות משבוע לפני הרצח וניסיון ההתאבדות: אחותה של מיכל סלה, שנרצחה במוצא ביום חמישי, פרסמה הלילה (שבת) פוסט בחשבון הפייסבוק, שבו סיפרה על ארוחה משפחתית, שבה טען החשוד ברצח, בעלה של סלה, כי "בעבירות - הסבל של התוקף גדול יותר מזה של הקורבן". האחות, לילי בן עמי, קראה בפוסט לכל מי שהכיר את אחותה לשלוח זכרונות ממנה עבור בתה התינוקת בת ה-8 חודשים.

"רק בשבת שעברה היינו כולנו יחד, באותו הרכב מלא, משפחה גרעינית בת 22 ראשים, כולל מיכלי", כתבה בן עמי בפוסט. "בסעודה האחרונה ההיא לרוצח שלה היתה אמירה חריגה מאד. הוא אמר שבעבירות - הסבל של התוקף הוא גדול יותר מהסבל של הקורבן. מיכל אמרה לו בתוקף שזה לא נכון וכך גם אני ונגה. הוא התעקש שהתוקף סובל יותר ונימק ברקע שהתוקף בא ממנו, הדברים שהוא חווה בעברו".

בן עמי כתבה עוד בפוסט: "משימת החיים החדשה שלנו היא לגדל את הבת הקטנה של מיכל. בת שמונה חודשים בלבד, שעד אתמול ינקה מאמה האוהבת. היא תהיה לעד עבורנו זיכרון חי של מיכל. אני יודעת שכשהיא תגדל היא תשאל הרבה שאלות והיא תרצה להכיר את אמא שלה שכל כך אהבה אותה. להכיר אותה דרך הסרטונים והתמונות והסיפורים והזיכרונות שנותרו והררי המילים שמיכל כתבה".


"בבקשה, אם הכרתם את מיכל ויש לכם זיכרון ממנה - בכל אחד משלבי חייה - צרו קשר", המשיכה האחות. "החל מילדותה ועד היום, כולל בית הספר, המכינה הקדם צבאית נחשון, שירותה הצבאי, הטיול בחו"ל, הלימודים האקדמיים, הפסטיבלים שהיא אהבה להשתתף בהם, קהילות האימהות ויד 2 שהיא היתה חלק מהן ועוד".

"בבקשה העבירו אלי זיכרונות בסיפורים וגם בתמונות ובסרטונים וצילומים של כרטיסי הברכה שופעי האהבה והברכה שהיא נהגה לכתוב ולחלק", ביקשה בן עמי. "בבקשה שלחו אלי את הכל. נכין מזה ספר זיכרון מודפס, שבתה תוכל לאחוז, וגם סרטון שנוכל לצפות בו ולהרגיש את מיכל שוב".

אחותו של החשוד ברצח סיפרה אתמול לכאן חדשות: "אנחנו המומים וגמורים. לא היה שום דבר שקדם לאירוע. הפייסבוק מעיד על נישואים מאושרים, באמת הכול היה בסדר. לא היה שום דבר. אנחנו מאוד כואבים על מיכל, על הילדה".

במקביל, מעצרו של החשוד הוארך עד ליום חמישי. הדיון בהארכת המעצר בבית משפט השלום בירושלים נערך בהיעדרו של החשוד, שעדיין מאושפז בבית החולים. עו"ד עידן גמליאלי שמייצג אותו מטעם הסניגוריה הציבורית אמר: "מדובר בטרגדיה נוראית. החשוד מאושפז בבית החולים במצב קשה כשהוא מורדם ומונשם ולכן בשלב זה גרסתו לא נשמעה. לאחר שמצבו הרפואי ישתפר נוכל ללמוד את גרסתו להשתלשלות האירועים ולבחון את המשך צעדינו".

גופתה של סלה נמצאה ביום חמישי בבית במוצא, כשעליה כמה סימני דקירה. בן הזוג היה עם פצעי דקירה גם כן, ופונה לבית החולים במצב קשה ובהכרה. מהחקירה עלה שהגבר דקר למוות את סלה כשבתם התינוקת בבית. לאחר מכן הוא דקר את עצמו ויצא לכיוון השכנים כשהילדה בידיו. הוא מסר אותה לשכנים ואז התמוטט. למשטרה או לגורמי הרווחה אין רקע מוכר על בני הזוג. חברת משפחה של מיכל סלה אמרה לכאן חדשות: "לא היו שום סימני אזהרה לרצח, בן זוגה של מיכל היה אהוב מאוד עליה ועל משפחתה".

הפופולריים