בפעם השלישית: הוארך מעצר המורה החשוד בביצוע מעשים מגונים בתלמידות בפ"ת

הוארך מעצר המורה החשוד בביצוע מעשים מגונים
בתחילת הדיון פרץ המורה בבכי וביקש מאשתו להתחבק עם בנו הקטן. הוא ממשיך להכחיש את המעשים המיוחסים נגדו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
כיתה בבית ספר
צילום: צילום: נתי שוחט, פלאש 90

בית משפט השלום בפתח תקווה האריך היום (רביעי) בשלושה ימים את מעצרו של המורה החשוד בביצוע עבירות מין בתלמידות בכיתה א׳ בבית ספר יסודי בעיר. זאת הפעם השלישית בה הוארך מעצרו מאז נעצר בסוף החודש שעבר. המשטרה הגישה הצהרת תובע נגד המורה לקראת כתב אישום שיוגש נגדו בקרוב. בתחילת הדיון בעניינו, פרץ המורה בבכי וביקש מאשתו להתחבק עם בנו הקטן.

בית המשפט התיר את צו איסור הפרסום על שמו עד לדיון ביום שישי הקרוב. במהלך הדיון אמר טוען המשטרה כי המורה היה מעורב באירוע אחד. באירוע זה נשאר עם תלמידות בכיתה א׳ בתום שיעור, הוריד את מכנסיו ועל פי החשד הגיע לפורקן מיני. החשוד ממשיך להכחיש את המעשים המיוחסים נגדו.


המורה שלימד רובוטיקה, בן 28 מהשפלה, נעצר בסוף החודש שעבר לאחר שהוגשה נגדו תלונה במשטרה על עבירות מין בקטינות. בדיון הקודם להארכת מעצרו, שהתקיים סמוך למעצר, אמר הטוען המשטרתי כי "החשוד הגדיר את האירוע כמשחק, מעין משחק שהילדים רוכבים עליו. עוד אמר כי המורה ״היה ללא בגדים בכיתה ולפחות שתי בנות טוענות שנגעו באיבר מינו של החשוד".

בשיחה עם כאן חדשות הכחישה אז עורכת דינו של המורה את טענת המשטרה כי הוא הודה בהגעתו לפורקן מיני והוסיפה: "הוא מכחיש בתוקף את החשדות המיוחסים לו כרגע". בריאיון לאסתי פרז ששודר אז בתוכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב, אמרה יו"ר ועד ההורים: "הצוות מזועזע. כולם עם תחושת חוסר הבנה של 'איך דבר כזה יכול לקרות?'".

הפופולריים