סטרה והטיחה אותו בספה: אישום נגד המטפלת מהמרכז

סטרה והטיחה אותו בספה: אישום נגד מטפלת מהמרכז
כתב אישום הוגש ציפורה דוד, בת 65 ממושב בית עובד, בגין התעללות בקטין או בחסר ישע. עלה כי דוד בין היתר הצמידה מגבת לפניו של התינוק תוך שהיא חונקת אותו ואמרה שתהרוג אותו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מטפלת שהתעללה בתינוק
צילום: בלי

פרקליטות מחוז מרכז הגישה היום (חמישי) כתב אישום לבית משפט השלום ברחובות נגד ציפורה דוד, בת 65 ממושב בית עובד שבשפלה, בגין התעללות בקטין או בחסר ישע. לפי כתב האישום, התעללה הנאשמת בתינוק שבו טיפלה בדרכים שונות.

דוד עבדה כמטפלת של התינוק בבית הוריו וסבתו מחודש ינואר השנה. מכתב האישום עלה כי בין היתר, הנאשמת סטרה בפניו, צעקה לעברו שוב ושוב, הטיחה אותו על הספה ועל השטיח, הצמידה מגבת לפניו של התינוק תוך שהיא חונקת אותו, הזיזה את התינוק עם רגלה, יצאה לעשן והותירה את התינוק לבדו בבית ואמרה לו שתהרוג אותו.


חקירתה של המטפלת דוד החלה בעקבות תיעוד שלה סוטרת לתינוק בדירה בנס ציונה. מהמשטרה נמסר כי עם התקדמות החקירה איתרו החוקרים מקרים נוספים שתועדו במצלמה מהם עלה חשד לפיו המטפלת תקפה את התינוק בהזדמנויות שונות ונהגה בו באגרסיביות. 

לאחר מעצר המטפלת, אביו של התינוק סיפר בריאיון לתוכנית ערב ערב בכאן 11 על ההתנהגות החריגה של בנו: "גם לאנשים שהוא לא מכיר הוא היה מנופף לשלום. עם המטפלת, עם הזמן, זה הפך יוצא דופן.

"הוא לא רצה ללכת אליה, ברגע שהוא ראה אותה או אפילו שמע אותה הוא הפך להיות מאוד נסער. היו מקרים עוד קודם שהיינו חוזרים הביתה והיה לו סימן כחול. אמרנו: 'טוב הוא ילד'. הסבתא שלחה סרטון שלו מתעורר והוא היה ממש עצוב. הוא התעורר בחשדנות".

הפופולריים