חשד לרצח: המשטרה איתרה גופת נעדרת מלוד

חשד לרצח: המשטרה איתרה גופת נעדרת מלוד
במסגרת חקירת היעלמותה של נג'לאא אלעמורי, בת 19 מלוד, נמצאה גופה בשטח פתוח סמוך לתל חדיד. חמישה בני אדם, בגילאי 15-49 נעצרו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נג'לאא אלעמורי, נעדרת מלוד שנמצאה מתה
צילום: בלי

במסגרת חקירת היעלמותה של נג'לאא אלעמורי, בת 19 מלוד, נמצאה אמש (ראשון) גופת אישה במהלך סריקות המשטרה. הגופה אותרה בשטח פתוח סמוך לתל חדיד שבאזור מודיעין. חמישה בני אדם, בגילאי 15-49 נעצרו בחשד למעורבות באירוע.

בבית החולים אסף הרופא נקבע אתמול מותה של האישה בת ה-65 מלוד, שלפי החשד הותקפה בידי בנה. מבית החולים נמסר שצוות המחלקה לטיפול נמרץ נאבקו על חייה, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותה. בית משפט השלום בראשון לציון האריך את מעצרו של החשוד בן ה-43 בשבעה ימים והורה לשלוח אותו לבדיקה פסיכיאטרית. 

אתמול הגיע צוות של מגן דוד אדום לדירה ברחוב דוד המלך בלוד ומצא את האישה כשהיא מחוסרת הכרה. הם ביצעו בה פעולות החייאה  ופינו אותה במצב קריטי לבית החולים. הבן סובל ככל הנראה מהפרעות נפשיות.

בחודש שעבר נורתה למוות דיאנה אבו קטיפן, צעירה בת 18, בשכונת פרדס שניר בלוד, יום לפני חתונתה. היא נורתה כשנכנסה עם סבה לרכב, בדרך לסידורים אחרונים לקראת האירוע. פרמדיקים של מגן דוד אדום הגיעו למקום ופינו אותה לבית החולים אסף הרופא, שם קבעו הרופאים את מותה. סבה של הנרצחת, בן 64 נפצע קל באירוע ופונה גם כן לבית החולים אסף הרופא. כמה מבני משפחתה עוכבו לחקירה.

הפופולריים