הפגע וברח בירושלים: אותר חשוד נוסף בדירת מסתור

הפגע וברח בי-ם: אותר חשוד נוסף בדירת מסתור
בלשי משטרה פשטו על דירה במרכז הארץ שבה הסתתר החשוד, כבן 20. הצעיר חשוד שהיה ברכב בעת הדריסה. מצבו של הילד בן ה-11, שנפצע בתאונה, עדיין אנוש
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
תאונת דרכים ירושלים
צילום: צילום: איחוד הצלה

המשטרה איתרה הלילה (שני) חשוד נוסף במעורבות בתאונת ה"פגע וברח" בירושלים, בה נפגע ילד בן 11 ונפצע אנוש. החשוד אותר בדירת מסתור ונעצר. החשד הוא שהיה ברכב בעת הדריסה.

בלשי משטרה פשטו על דירה בגבעת שמואל שבה הסתתר החשוד, כבן 20. במהלך היום יובאו שני חשודים במעורבות בתאונה, שאירעה לפני כשבועיים, בפני בית המשפט לתעבורה, שם תבקש המשטרה להאריך את מעצרם.

בסוף השבוע שעבר פורסם כי המשטרה חושדת שישנם מעורבים נוספים שטרם נתפסו בתאונת ה"פגע וברח". בחדשות הערב בכאן 11 דווח כי החוקרים עדיין לא יודעים אם היו עוד נוסעים ברכב פרט לנהג בעת הדריסה, וזה אחד הכיוונים הנבדקים.

החשוד המרכזי הוא נתנאל סנדרוסי, בן ה-23, שעדיין מכחיש את מעורבותו. נעצר גם חברו של סנדרוסי, שהחוקרים חושדים בגלל שינוי בגרסאות שמסר, שעזר לסנדרוסי לברוח ולהסתתר מהמשטרה. 

האירוע התרחש ביום ראשון לפני יותר משבועיים בשדרות גולדה מאיר בירושלים כאשר מכונית שנסעה במהירות גבוהה פגעה בילד. עד ראייה לתאונה סיפר לכאן חדשות: "רק כלי הרכב הפוגע נסע במהירות מטורפת - 100 קמ"ש. הוא פגע בילד והעיף אותו כמה מטרים. אחר כך הרכב עצר לשתי שניות ואז המשיך לנסוע".

הפופולריים