איש כאן חדשות אורן אהרוני זכה בפרס אורי אבנרי לעיתונות אמיצה

אורן אהרוני זכה בפרס אבנרי לעיתונות אמיצה
ראש דסק התחקירים בכאן חדשות זכה בפרס "על תחקירים עיתונאיים החושפים שימוש לרעה בעמדות כוח שלטוני, בפרט במסגרת הסידרה 'ארץ, עיר'" • הפרס יוענק לאהרוני בטקס הפתיחה של הכנס הבינלאומי לחופש העיתונות ה-5 ביום חמישי
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אורן אהרוני, סרטון דיגיטל 15.04.22
צילום: אורן אהרוני, סרטון דיגיטל 15.04.22

אורן אהרוני, ראש דסק התחקירים של כאן חדשות, הוכרז הבוקר (ראשון) כחתן פרס אורי אברני לעיתונות אמיצה לשנת 2022. בנימוקי השופטים נכתב כי אהרוני זכה בפרס על תחקירים עיתונאיים החושפים שימוש לרעה בעמדות כוח שלטוני, בפרט במסגרת הסידרה ״ארץ, עיר״ ששודרה בכאן 11 ובשאר הפלטפורמות של התאגיד".

אור עקיבא - עיר בלי ראש | האזינו להסכת "עוד יום"

"אהרוני זוכה בפרס על אומץ לעמוד מול בעלי השפעה ולהשמיע את קולו של האינטרס הציבורי. על חריצות ונחישות להתמקד דווקא בשחיתות בשלטון המקומי, שעל רקע הירידה בכוחה של העיתונות המקומית, הפך לאחד מכיסי השחיתות הממאירים והבלתי מתוחקרים ביותר בישראל, על עבודת שטח טובה, בשילוב יכולת איסוף וניתוח מסמכים ומקורות״, כתבו השופטים.

מסע בג'ונגל המוניציפלי הישראלי בין ערי פריפריה - צפו בכל פרקי ארץ עיר

הפרס על סך 15 אלף שקלים יוענק לאהרוני על ידי ארגון העיתונאים והעיתונאיות והקרן ע"ש רחל ואורי אבנרי, בטקס הפתיחה של הכנס הבינלאומי לחופש העיתונות ה-5 שיתקיים ביום חמישי במרכז בגין בירושלים. צוות השופטים כלל את שני זוכי הפרס מהשנה שעברה - העיתונאים אור-לי ברלב וגור מגידו, את אורי דרומי, מנכ״ל מועדון העיתונאים בירושלים, שוקי טאוסיג העורך הראשי של "העין השביעית" וענת סרגוסטי, אחראית חופש העיתונות בארגון העיתונאים והעיתונאיות.

הנהר הסודי בשטח מפעלי ים המלח

מדינת כיל: למה ישראל הפקירה את ים המלח?

נמלטים: אורן אהרוני עם הפליטים של חורף 2022

הפופולריים