ביהמ"ש המחוזי קיבל את ערעורו הפרקליטות: משה איבגי הורשע בכל סעיפי האישום המקוריים

משה איבגי הורשע בכל סעיפי האישום המקוריים
נדחה ערעורו הקודם של השחקן על הרשעתו. ההחלטה לגבי הענישה תחזור לבית משפט השלום • הפרקליטות ערערה על ההחלטה לזכותו מחמת הספק מאישומים של מעשה מגונה והטרדה מינית בשתי נשים שעבדו איתו, ועל קלות העונש שנגזר עליו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
השחק משה איבגי בבית המשפט המחוזי בחיפה. 11.03.21
צילום:

בית המשפט המחוזי בחיפה קיבל את ערעור הפרקליטות והרשיע היום (חמישי) את השחק משה איבגי בכל סעיפי האישום המקוריים. ההחלטה על גזר דינו תחזור לפתחו של בית משפט השלום, ותתקבל בהמשך. בכך דחה בית המשפט את ערעורו של השחקן על הרשעתו, הערעור הוגש בחודש אוגוסט בשנה שעברה.


הפרקליטות ערערה על ההחלטה לזכות את איבגי מחמת הספק מאישומים של מעשה מגונה והטרדה מינית בשתי נשים שעבדו איתו, כמו כן ערערה על קלות העונש שנגזר עליו בגין העבירות בהן הורשע -  6 חודשי עבודות שירות

 

איבגי הורשע בחודש ינואר 2020 בבית משפט השלום בחיפה בשתי עבירות של מעשה מגונה שביצע בשתי הזדמנויות שונות, באישה שעבדה עימו בהפקות שונות, לאחר שקבע כי עדותו "פתלתלה ומתחמקת" ואינה ראויה לאמון. עם זאת, איבגי זוכה מחמת הספק משני סעיפים של ביצוע מעשה מגונה, וכן מהאישומים לפיהם הטריד מינית שתי נשים איתן עבד ואישה נוספת שעימה לא הייתה לו היכרות מוקדמת. אף שבית המשפט האמין למתלוננת.

לפני כשנתיים וחצי הגישה הפרקליטות לבית משפט השלום בחיפה כתב אישום נגד איבגי, בגין מעשים מגונים והטרדה מינית. הוא הואשם שביצע מעשים מגונים בשלוש נשים הטריד מינית שתיים מהן, וכן שהטריד מינית אישה עימה לא הייתה לו היכרות מוקדמת. 

הפופולריים